Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy álljak bosszút rajta,egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút rajta,egy nőcsábász palin?

Figyelt kérdés
Először nem akartam.De nagyon megbántott. Csak egy kicsit meg akarom szivatni,de hogy??
2021. márc. 24. 06:56
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Amúgy nem rossz ötlet
2021. márc. 24. 07:27
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőcsábászokat amúgy sem érdekli, bármivel próbálkozol. Egy dolog lehet amin kibukna, ha bekamuzod, hogy terhes lettél.
2021. márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha zokogva felhívod, hogy nemi betegséget kaptál valakitől, ő is vizsgáltassa ki magát. Másféle bosszú úgy sem válik be. Ha csak szexre kellettél neki, miért érdekelné, hogy te is mással szexelsz? Ez baromság.
2021. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Igen,13 attól kibújnak,hisz eddig minden nap felhívott ,hogy nem e vagyok terhes. De lehet kicsit húzom majd az agyát ,hogy késik ,2hétig kb
2021. márc. 24. 07:41
 15/37 A kérdező kommentje:
Nem akarom annyira,mert nem akarom azt ,hogy haragudjon. Csak ,hogy ne higyje azt ,hogy minden nőt megdughat. Egy kicsit legyen neki is szar
2021. márc. 24. 07:53
 16/37 anonim ***** válasza:
94%
#16 úgyse fogsz neki kelleni legfeljebb zacskónak ne reménkedj már
2021. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
97%

"Csak ,hogy ne higyje azt ,hogy minden nőt megdughat."

Pedig neked köszönhetően pont ez a tapasztalata.

2021. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább azt tedd, hogy felnősz fejben és nem gyerekeskedsz mint egy óvodás. S mindenféle hülye kicsinyes bosszúk, meg olyan után ácsingózás helyett aki csak megdugni akart lezárod a storyt, tanulsz belőle és olyanokkal foglalkozol akik nem csak a lyukat látják benned.

Te nem bosszút akarsz állni, hanem inkább azt akarod hogy a karjaidba omoljon előtted térdepelve szerelmet vallva. Nem fog, lépj rajta túl.

2021. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Nem is az kell nekem ,hogy szerelmet valljon ,mert szarok rá.Csak ne pletYkáljon
2021. márc. 24. 08:45
 20/37 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha azt akarod, hogy ne pletykáljon, akkor talán nem a legjobb ötlet azt kamuzni, hogy lehet terhes vagy. Ha annyi csajt megd*gott, akkor szerintem pont nem fogja érdekelni, hogy te is köztük voltal. Ha meg rákérdeznek, hogy melyik csaj volt meg, csak megjobban eszédejuttatja a nevedet az, hogy "majdnem tehetbe estél"
2021. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!