Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy álljak bosszút rajta,egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút rajta,egy nőcsábász palin?

Figyelt kérdés
Először nem akartam.De nagyon megbántott. Csak egy kicsit meg akarom szivatni,de hogy??
2021. márc. 24. 06:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna gondolkodni, nem széttenni a lábad. Gondolom azért volt némi sejtésed, hogy kivel van dolgod.
2021. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Keféltél vele annak ellenére, hogy tudtad mire számíthatsz tőle. Önként és dalolva dobtad szét a lábaidat kislányom előtte. Döntöttél, hogy beállsz a sorba a többi nő közé. Most akkor miért sírsz? Legközelebb gondolkodj, mielőtt fekszel. Ő simán leszrja a piti kis szívatásaidat. Még mindig van elég nő, akit megdughat. Inkább válogasd meg, hogy kit engedsz a lábaid közé legközelebb. Az utólagos szívatással nem mész semmire. Az ilyen fszkról minden lepattan. Kár a gőzért.


N

2021. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%

7-es, 12-es és hasonlóknak van igaza. Te feküdtél alá, választhattál volna olyat is aki oda van érted és megbecsül.

Az meg, hogy nem dughat meg bárkit?!... de igen, például pont téged... IS! :D

Te egy vagy abban a sorban, amitől ő meg nőcsábász lehet. És ahogy téged, úgy mást is meg fog dugni utánad. Azt hiszed foglalkozik veled? A múltban valakivel? Jól megbosszulod? Megbántod? :)

Magadra nézz: A te döntésed volt, senki nem tartott kést a nyakadhoz, sőt biztos vagyok benne, hogy miközben aláfeküdtél, eszedbe sem jutott, hogy más eközben is pontosan rád vágyik és ténylegesen rád vár.

2021. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Elmondom mégegyszer pont leszarom,hogy mit csinál,és kit dug meg meg kit nem. Neki számít,hogy ne derüljön ki ,engem amúgy se érdekel,de akkor ne pletykáljon ,ha már nekem megszabja,de akkor esetleg én is elmondom egy -két embernek ,meglátjuk ki jár rosszabbul és ennyi
2021. márc. 24. 11:25
 25/37 A kérdező kommentje:
Amúgy is ő hívogat,hogy milyen jó volt neki volt neki velem. Még hogy betartom a játékszabályokat ez neki tetszik, de itt egyedül ő nem tartja be
2021. márc. 24. 11:27
 26/37 anonim ***** válasza:
58%
reménytelen
2021. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
a bosszú soha nem vezet célra, felejtsd el, és tanulj az esetből
2021. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
51%
Magadat idegesíted, valószínűleg le sem fog szarni,feltételezem neki csak egy laza kaland voltál. Nem sok értelme van ennek az óvodás hadviselésnek. Tanultál belőle, legközelebb jobban átgondolod a dolgokat. A legjobb amit tehetsz, hogy nem foglalkozol vele, és boldogan élsz tovább.
2021. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdemes az ilyen balf*okkal foglalkozni, ezekről minden lepereg.
2021. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Mert persze a paliknak mindent lehet,ők meg..atnak akár 1000nőt is gond nélkül ,utána úgyis ők lesznek a királyok ,mi nők pedig ha egy kicsit is jól érezzük magunkat egy adott pasival,aki tetszik ,mi már egyből ribik vagyunk még mi tehetünk az egészről ugye??
2021. márc. 24. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!