Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi megérzi ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi megérzi ha egy nőnek épp peteérése van, termékeny, vagy ez csak az állatoknál működik így?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, de mindig foglalkoztatott. Én nőként olyankor kicsit jobban kívánom (nem mintha máskor nem akarnám), de a férfiak vajon tudat alatt megérzik? Inkább valami tudományosabb magyarázt érdekelne, mert nyilván kívülről senki sem tudja megmondani egy nőről tudatosan, hogy termékeny-e az adott időszakban. De az megeshet, hogy egy ilyen nőt tudat alatt jobban megkívánnak?
2021. márc. 24. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Maximum a viselkedéséből sejtheti. Ez az embereknél nem olyan erőteljes és a szaglásunk sem olyan fejlett. Én onnan tudtam a barátnőmnél hogy szinte a falat kaparta annyira kívánta a szexet olyankor. Kacérkodóbb volt úgy "kellette" magát nekem. Szerintem olyankor igazán szexi egy nő.
2021. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A szexet kívánod jobban? Vagy a pároddal a szexet kívánod jobban? Vagyis peteéréskor jópàr férfi beindít es szexelnél velük, vagy csak a pároddal?
2021. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha olyan egy nő aki nem kívánja ilyenkor jobban (mert állítólag ez is van szép számban) ?


Peteéréskor azok, akik amúgy is beindítanak, ők mégjobban. De aki máskor nem érdekel, az akkor sem.

2021. márc. 24. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Megérzik embereknél is a férfiak, csak tudatalatt történik a dekódolása, úgy láthatja az adott nőt aznap, mikor peteérése van, hogy vonzóbb, izgató

A nők ilyenkor speciális feromonokat bocsájtanak ki

2021. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Hát én kiszagolom amikor az asszonynak peteérése van, 5 éve tartom már nagyon ki van ismerve
2021. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!