Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal hétvégén szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_NiceMan_ kérdése:

Párommal hétvégén szeretnénk kipróbálni az anál plugot! Tanácsot szeretnék kérni hogy mire figyeljek oda? Lányok válaszát várom leginkább akik használtak már ilyet! 25/F

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi ha nem egyértelmű, és kizárólag a barátnőm fenekével fogunk játszadozni! Fontos kiemelnem hogy mindkettőnket izgat az anál, nem én erőltetem! Eddig 3x ujjaztam a fenekét 1 ujjal, azt nagyon élvezte! Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy a plugot meddig kell/szabad bent hagyni?

A plug képes előkészíteni a terepet a farkamnak, vagy magában nem elég, és utána még tágítani kell?

Durex play real feel pleasure megfelel síkosításra?

márc. 24. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ a plug formájától és méretétől, valamint attól, hogy mennyire jártas a lány a popsis játékokban. Síkosító ok.

32/N

márc. 24. 16:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy férfi vagyok... :D

Az análhoz szilikon alapú síkosítók valók, de ha csak mondjuk 5-10 percről van szó, -és sztem elsőre elég lesz ennyi- akkor bármilyen síkosító megteszi, rossmannban kapsz.

Sztem az anál plug nem elég a behatolás előkészítéséhez, hanem ahhoz egy több részből álló anális tágító készletet (általában 3 darabos) érdemes online rendelni.

És elsőre még nem gondolkodnék behatoláson... hát jah az anál macerás.

Bár lehet hogy valakik egyszerűbben állnak hozzá :D

Páromnak csináltam amúgy.

márc. 24. 16:38
 3/5 Csicuki ***** válasza:
100%

A plug is jó de elsőre elég ha csak szokja nem kell rögtön a mélyvízbe ugrani

Itt sookal fontosabb a fokozatosság ès a barátnőd hazározzon meg sokmindent ebben ő èrzi

márc. 24. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Sokszor olvasom itt, hogy a plugok az anális szex előkészítésére valók, de önmagukban szerintem egyáltalán nem jók erre. A plug addig tágít, amíg a vastag része átjut a záróizmon, utána a keskeny nyakánál ismét visszazár, teljesen mindegy meddig van bent, ettől nem lesz tágabb.

Az análnál amúgy sem "tágítani" kell, hanem megtanulni akarattal ellazítani a záróizmot a behatolás idejére. Ez is egy olyan izom, mint bármelyik a testedben, csak vannak olyanok, amiket nem szoktunk önállóan mozgatni. Pl. kis gyakorlással tudod mozgatni a kislábujjadat úgy, hogy a többi nem mozog, de alapból nem könnyű. Ugyanez az ánusszal is, alapból feszül, de egy kis próbálgatással meg lehet tanulni, hogy ellazítsd. A plug inkább annyiban segíthet ebben a tanulásban, ameddig bedugod vagy kihúzod. Ha egy közepes méretű plugot is úgy be tudsz dugni, hogy egy kicsit sem fáj a partnerednek, akkor lehet próbálkozni az "igazival".

Mi kifejezetten anál síkosítót vettünk egy webshopban, és bőven használjuk, de valószínűleg más is megteszi, csak ha beszívná a bőre, akkor pótolni kell.

Másik kérdésedre amúgy nálunk van hogy órákig is bent van a plug, nem csak szex közben, hanem pl. így megyünk ki sétálni, elég izgató érzés. Ha kényelmetlenné kezd válni, akkor ki kell venni mindenképpen.

(A fentieket mondom úgy, hogy a barátnőmmel mindketten használunk plugot időről-időre. 44F)

márc. 24. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval maximálisan egyetértek, tapasztalatból mondom rendszeres plugot használó fiúként.
ápr. 5. 15:15
Online játszótér

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!