Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal hétvégén szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal hétvégén szeretnénk kipróbálni az anál plugot! Tanácsot szeretnék kérni hogy mire figyeljek oda? Lányok válaszát várom leginkább akik használtak már ilyet! 25/F

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi ha nem egyértelmű, és kizárólag a barátnőm fenekével fogunk játszadozni! Fontos kiemelnem hogy mindkettőnket izgat az anál, nem én erőltetem! Eddig 3x ujjaztam a fenekét 1 ujjal, azt nagyon élvezte! Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy a plugot meddig kell/szabad bent hagyni?

A plug képes előkészíteni a terepet a farkamnak, vagy magában nem elég, és utána még tágítani kell?

Durex play real feel pleasure megfelel síkosításra?



2021. márc. 24. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ a plug formájától és méretétől, valamint attól, hogy mennyire jártas a lány a popsis játékokban. Síkosító ok.

32/N

2021. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy férfi vagyok... :D


Az análhoz szilikon alapú síkosítók valók, de ha csak mondjuk 5-10 percről van szó, -és sztem elsőre elég lesz ennyi- akkor bármilyen síkosító megteszi, rossmannban kapsz.


Sztem az anál plug nem elég a behatolás előkészítéséhez, hanem ahhoz egy több részből álló anális tágító készletet (általában 3 darabos) érdemes online rendelni.

És elsőre még nem gondolkodnék behatoláson... hát jah az anál macerás.

Bár lehet hogy valakik egyszerűbben állnak hozzá :D

Páromnak csináltam amúgy.

2021. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csicuki ***** válasza:
100%

A plug is jó de elsőre elég ha csak szokja nem kell rögtön a mélyvízbe ugrani


Itt sookal fontosabb a fokozatosság ès a barátnőd hazározzon meg sokmindent ebben ő èrzi

2021. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Sokszor olvasom itt, hogy a plugok az anális szex előkészítésére valók, de önmagukban szerintem egyáltalán nem jók erre. A plug addig tágít, amíg a vastag része átjut a záróizmon, utána a keskeny nyakánál ismét visszazár, teljesen mindegy meddig van bent, ettől nem lesz tágabb.


Az análnál amúgy sem "tágítani" kell, hanem megtanulni akarattal ellazítani a záróizmot a behatolás idejére. Ez is egy olyan izom, mint bármelyik a testedben, csak vannak olyanok, amiket nem szoktunk önállóan mozgatni. Pl. kis gyakorlással tudod mozgatni a kislábujjadat úgy, hogy a többi nem mozog, de alapból nem könnyű. Ugyanez az ánusszal is, alapból feszül, de egy kis próbálgatással meg lehet tanulni, hogy ellazítsd. A plug inkább annyiban segíthet ebben a tanulásban, ameddig bedugod vagy kihúzod. Ha egy közepes méretű plugot is úgy be tudsz dugni, hogy egy kicsit sem fáj a partnerednek, akkor lehet próbálkozni az "igazival".


Mi kifejezetten anál síkosítót vettünk egy webshopban, és bőven használjuk, de valószínűleg más is megteszi, csak ha beszívná a bőre, akkor pótolni kell.


Másik kérdésedre amúgy nálunk van hogy órákig is bent van a plug, nem csak szex közben, hanem pl. így megyünk ki sétálni, elég izgató érzés. Ha kényelmetlenné kezd válni, akkor ki kell venni mindenképpen.


(A fentieket mondom úgy, hogy a barátnőmmel mindketten használunk plugot időről-időre. 44F)

2021. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval maximálisan egyetértek, tapasztalatból mondom rendszeres plugot használó fiúként.
2021. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!