Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés, ha gumiban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha gumiban szopnak? Élvezhető?

Figyelt kérdés
Prostinál, egyéjszakásban csak így vállalnám be, de nem tudom, így mennyire lehet élvezni. Tudom, olyan, mint zokniban lábat mosni, de azért élvezhető vagy teljesen felejtős?
2021. márc. 24. 16:37
1 2
 1/17 Csicuki ***** válasza:
88%
Szerintem ez fejben dől el lehet hogy tudod élvezni ha el tudsz tekinteni a gumitól a farkadon meg nem mindegy milyen a gumi hiszen azok közt is van külömbsèg èrzetre is
2021. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem túl sokat, de azért el tudtam menni. Rásegített kézzel is
2021. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
gumiban? nagy lúzer vagy...és élvezhetetlen...f
2021. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem olyan jó, de a prostik eszméletlenül jól tudnak szopni, így aztán, ők gumiban is elélveztetnek sztem.

Csak lazulj el haver :)))

2021. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem jó. Mármint jobb, ha gumiban szopnak, mintha sehogy, nyilvánvaló, de nagyon távol áll a natúrtól érzésben, élményben.
2021. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért ha gyanús, problémás, veszélyes kapcsolatba keveredsz, ajánlott, inkább próbáld élvezni :)
2021. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Lehet érezni belőle valamit,de nyilván messze nem annyit mintha gumi nélkül történne meg a dolog. Nálam a szex is ha gumiban történik messze nem érzek annyi ingert. Persze ha csak így szeretnéd nem lesz gond nyilván,de nem is lesz olyan felemelő érzés.
2021. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem jött be. Nem tudtam elélvezni sem.
2021. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jött be de probald ki lehet neked igen, visszont inkabb nyomd be neki jobban jarsz magyarban nem tudom hogy megy nemetbe 20 perc vagy az első elvezes ha előbb van es fizetsz ujra
2021. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Élvezhetetlen.
2021. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!