Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak hogy bejön a kink?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt régóta, két hónapja. De nagyon bejön a sub/little dolog, szeretem ha valaki ilyen szinten dominál, nem feltétlenül csak az ágyban. Csak nem akarom elijeszteni, vagy azt éreztetni vele hogy ő nekem nem elég máshogy. Már próbáltam kicsit éreztetni ezt vele, de még nem feküdtünk le. (végzősök vagyunk gimiben)

2021. márc. 24. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
az eddigi tapasztalataid alapján neki van hajlama rá? mit gondolna róla?
2021. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ő túl fiatal lesz még ehhez férfiként. A Nők előbb érnek. Ehhez érzelmileg is teljesen felnőttnek kell már lenni.


Egy domináns férfi

2021. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Nyugi

Örömmel meg szopat majd:D

2021. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Mi az a kink, little ? A domináns kontextus lejött a szövegből.

Amúgy fiataltól ne várj kapásból full dom/sub dolgot, mert ahhoz egyfajta szexuális ismeret kell. Kicsi idő kéne még nektek.

2021. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki nyugodtan, utána vagy elég lesz hozzá fejben vagy nem... Egyébként még korai, ha még nem is volt szex, akkor nem kell elkapkodnod, megmondod majd neki ha ott az ideje.
2021. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ott problémás a dolog, hogyha évfolyamtársak vagytok. Ráadásul gimiben. Én nagyon kicsi esélyt látok arra, hogy a srác fel tud nőni egy normál daddy szerephez. Félreértés ne essék, nem idősebb férfiakat ajánlgatok a párod helyett, egyszerűen csak hiteltelen nekem, hogy veled egykorúknak van annyi szexuális tapasztalata, ami legalább egy kezdő domhoz hasonlítható és egy 'normális' daddy tud lenni. Lehet hogy még nem is hallott róla, hogy mi ez. Nem én vagyok a reprezentatív mintha, de én egyetemen kezdtem felfedezni a szexualitást normalisabban, míg a gimis lányosztálytársak, már 15, 16 évesen fix párkapcsolatban voltak, rendszeres szexuális élettel, és fejlettnek mondható szexuális kultúrával.

Ettől még beszélj vele, mindennek az alapja a jó kommunikáció, de lehet hogy ez a daddy szerep vele így csalódás lesz neked.

2021. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet tudok érteni az előző válaszolókkal. Amikor 17-18 éves voltam, szintén évfolyamtársak voltunk a barátommal és engem már akkor is izgatott ez a dolog, de a barátom egyáltalán nem volt érdeklődő, nem volt még érett hozzá. De a velem egykorú fiúkat még most sem gondolnám annak, ezért jó, ha a férfi idősebb (persze nem feltétlen kell tizenévekkel).

21L

2021. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!