Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hamar elmegy a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elmegy a barátom, én meg majdhogynem képtelen vagyok az orgazmusra, van ebből kiút?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt, ő 32 éves, én pedig 26. Alapvetően szeretek szexelni, annak ellenére, hogy életem során maximum ötször mentem el eddig összesen szex közben. Sajnos többször is színleltem az orgazmust rendkívül profi vagyok benne (tudom, gáz nagyon :( ).


A kapcsolatunk elején tök jókat szexeltünk, király volt minden. Fogamzásgátlót szedek kapcsolatunk eleje óta. Aztán összeköltöztünk (azelőtt is együtt laktunk, csak lakótársakkal vidéken), kb egy éve, azóta eléggé hanyatlik a szexuális életünk :( . Elmegy kb 1 perc alatt. Nagyon szeretem, látom, hogy nagyon kellemetlen neki. Másodjára már fel sem áll neki, nekem pedig ez a nyalás meg ujjazás dolog nagyon kevés... Gyakorlatilag idegesítő. :'( mondtam neki, hogy menjünk el szexboltba, vagy urológushoz, vagy szexuálpszichológushoz, hát egyikre sem vevő. Én már nagyon vágyom egy szenvedélyes hosszú szexre. Minden nap bekapom neki,kielégítem, szexelünk is párszor egy héten, de nekem ez már édeskevés :( Nem akarok szakítani, nagyon szeretjük egymást, valami tanácsot szeretnék kérni ennek javítására. Mit tehetnék én?



2021. márc. 24. 20:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Félre fogsz qrni.
2021. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg kamagra tabletta?
2021. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Mi változott meg a kapcsolatotokban? Volt egy remek szakasz, amikor élvezted a dugást, de valahol valami félrement. Keressétek meg mi ment félre. A srác partner kellene legyen a próbálkozásaidban, de úgy nézem, már csak neked fontos a probléma megoldása.
2021. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt ő qrt félre, ami azt illeti. Illetve a napi pár pohár bor se segít, szerintem.
2021. márc. 24. 20:59
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek figyelmeztetni kell a pasit, hogy szedje össze magát (össze lehet szedni magát, nagyon jó módszerek vannak), mert különben elveszít. Egy barátnak, csak nehéz kivételezni ezt, hogy ezt elmondod egy barátjának, mert az elég megalázó.
2021. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Akkor itt több lesz mint pár pohár bor...
2021. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a hosszú kapcsolatotok ellenére ekkora pszichés görcsöt csináltok ebből, addig ez a probléma nem fog megszűnni. Egy kapcsolatban a szexig akkor kellene eljutni, amikor eléggé relaxáltak vagytok mindketten a dologhoz és képesek vagytok közvetlen lekommunikálni a problémáitokat. Ha színlelned kell, hogy ő jobban érezze magát, már rég rossz az egész, olyan mintha egy megrendezett esemény lenne. Nem vagytok szinkronban.
2021. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a mérete miatt van kumplexusa?
2021. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
7-es folytatás: amúgy testileg érzed, hogy problémát jelent neked az egy perces szex, vagy csak rágörcsöltél, mert mindenki azt mondja, hogy háromnegyed órásnak kell lennie? Ténylegesen belső motiváció ez az egész, vagy csak görcsösen ki akarod pipálni, hogy végre rendben van? A szex az élvezetről szól, nem egy lista pipálgatásáról.
2021. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igen, valóban zavar.
2021. márc. 24. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!