Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Qrva lennék azért mert egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qrva lennék azért mert egyszer kipróbálnám 2 férfival?

Figyelt kérdés

Nem szoktam párkapcsolat alatt félremenni, vagy ilyeneken gondolkodni,de most hogy nincs senkim elítélendő mert kiváncsiságból kipróbálnám egyszerre 2 férfival? Mármint magára az érzésre vagyok kiváncsi milyen ha két farok van az emberben... egyszeri alkalom lenne. Ez nagyon gáz?

25/L

márc. 25. 10:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha pénzt fogadsz el érte, akkor az. Ha nem, akkor nem.
márc. 25. 10:56
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Lennék az egyik férfi. A popsidban szeretnék lenni.
márc. 25. 10:58
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem, viszont nagyon válogasd meg azt, hogy kinek beszélsz erről, ugyanis a társadalom elítéli a szabados női szexualitást.

Furcsa világ ez, mert míg egy férfinak dicsőség két nővel együtt lenni, ezt egy lánynál már elítélik.

Ha volt egy ilyen élményed, tartsd meg magadnak, illetve azoknak, akik szeretnek, elfogadnak téged.

márc. 25. 10:59
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem gàz, de nagyon vàlogasd meg kik lesznek a szerencsések 😉 Nehogy lekezelően bànjanak Veled. Ha a pàrom lennél imàdnàm, hogy ilyen nyitott vagy.

32 F

márc. 25. 11:01
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Amíg nem fogadsz el vagy kérsz érte pénzt, és nem egy kapcsolatból szeded ki a pasikat, azaz két egyedülállópasival csinálod addig nincs miért elítélni.

Max azokat zavarod akik csak fantáziálnak az ilyenekről de nem tudják vagy merik megélni.

márc. 25. 11:02
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Dehogyis.

#1 leírta.

Vagy ha mégis, akkor tényleg minden nő k.rva. Aki nem, az meg vagy szent, vagy prűd, vagy álszent.

márc. 25. 11:02
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem .
márc. 25. 11:05
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Semmi baj ezzel. Én is kipróbáltam. Nem jött be. De nem bántam meg. Nem hinném hogy ettől ribi lennék.
márc. 25. 11:09
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Hogy egy idióta vagy, mert felteszel egy ilyen kérdést egy anonim oldalon? Igen.
márc. 25. 11:10
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz, legalább be mered vállalni azt, hogy megéled a vágyaidat. Később bánnád, ha nem tennéd meg.

26F

márc. 25. 11:13
1 2
Bodorrózsa termékek

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!