Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelő szubok, miként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő szubok, miként élik meg a szubságot?

Figyelt kérdés
A BDSM egy összetett dolog, ami nem annyiből áll, hogy az egyik fél kékre-zöldre veri a másikat. Van aki inkább szub, szeretik, ha irányítják, de nincs azért oda, hogy büntetést kap, van olyan, aki inkább mazochista, aki pedig nem szeret alárendelt lenni, de a fájdalmat szereti. Vannak sokan persze, akikben ez a kettő keveredik, de vannak olyanok is, akik csak a kiközöés okozta kiszolgáltatottságot szeretik. Ezen kívül még rengeteg mód van, de talán ezek a leggyakoribbak.

2021. márc. 25. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, inkább szub, aki azt szereti ha irányítják, uralkodnak rajta, a fájdalmat elviselem, de nem szeretem.
Nő vagyok, inkább mazochista, a fájdalmat szeretem, az alárendeltséget nem, vagy nem annyira.
Nő vagyok, szeretem a fájdalmat és az alárendelt szerepet is
Nő vagyok, a kökötözést és a kiszolgáltatottságot szeretem, de a fájdalmat és az uralkodást nem
Férfi vagyok, inkább szub, aki azt szereti ha irányítják, uralkodnak rajta, a fájdalmat elviselem, de nem szeretem.
Férfi vagyok, inkább mazochista, a fájdalmat szeretem, az alárendeltséget nem, vagy nem annyira.
Férfi vagyok, szeretem a fájdalmat és az alárendelt szerepet is
Férfi vagyok, a kökötözést és a kiszolgáltatottságot szeretem, de a fájdalmat és az uralkodást nem
+1 Nő vagyok, én igazából csak egy határozott férfit szeretnék, és azt gondolom könnyebb BDSM körökben megtalálni.
+2 Nemtől függetlenül nem értem mi a jó ebben az egészben.
34 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Sub lány vagyok, de kissebb mértékben a fájdalom is izgat, 20/l
2021. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem feszegetni a határaimat. Közben fáj, de utána jó érzés, hogy kibírtam. Még jobb, ha többet bírtam, mint korábban.
2021. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. Switch, de inkább a szub oldal felé hajlok. Nem túl tapasztalt, de nem is teljesen zöld.


A kötözés és a kiszolgáltatottság izgat leginkább, ebből szinte bármi, egészen extrém dolgokra is vevő lennék.


A fájdalom sokkal kevésbé, szeretem pl a csipeszelést, a gyertyákat, kipróbálnám a pálcát vagy a korbácsot, de csak mértékkel. Szerintem fájdalomból az férne bele, ami max 2 nap után már nem látszik.


Az alárendeltség a legkevésbé, inkább csak bizonyos elemei. A kötözésbe kényszerítés mindenképp, az is izgat, ha a másik a saját élvezetére használ, mintegy szexjátékként, és az is, ha az én élvezetemet késlelteti (erényöves, orgazmuskontrollos játékok). A megalázós dolgok, szóban alázás, lábfétis, nővé/háziállattá/szolgálóvá (házimunka) nevelés, stb kifejezetten taszít. Egy kivétel van az alázásban, a pisis/spermás játékok valamiért izgatnak.


26F

2021. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

En fiatal vagyok, nehezen birom a fajdalmat de megis szeretem atelni es imadom az utani erzest, imadom ha egy no iranyit es uralkodik felett.

F

2021. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
idősebb korosztály vagyok, szub nő, a fájdalom sosem indított be.
2021. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szubmisszív , mazoista lány vagyok . Ha nem épp lágy szeretkezésről van szó , ami néha szükséges , akkor az alárendeltséget szeretem. A férfi erejét felettem és azt , hogy kicsinek és kívánatosnak érzem magam. A hétköznapi életben kicsit irányító és makacs vagyok. Viszont az ágyban nem merek irányítani egy férfit.

Nem szeretem a büntetést , inkább a jutalmazást.

2021. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a munkahelyem, totál alárendelt vagyok.
2021. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az alárendeltséget és a kiszolgáltatottságot szeretem, a fájdalmat csak kisebb mértékben, de a határaimat szeretem feszegetni.
2021. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy se tudom megélni
2021. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!