Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem működik a vibrátorom, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik a vibrátorom, mi lehet a baj vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez eléggé "egyéb" kategória, de ide írom, mert itt nézik meg a legtöbben.

Rendeltem egy vibrátort egy webáruházbol, konkrétan a Sexshopcenter.hu-ról a SweetSmille Happy kék színű 7 fokozatos terméket. Elolvastam a leírását, miszerint 2 db AA elem kell bele és a be helyezési résznél van egy + meg egy - jel. Nos én próbáltam belerakni az elemeket az összes elképzelhető módon, de sehogy sem akarnak belepasszolni, mindig kilógnak, de rá tudom csavarni a vibrátor végét. Mindig próbáltam bekapcsolni, de sehogy sem kapcsol be.

Ha valakinek van ilyen vagy ehhez hasonló terméke, ő mit csinált, hogy "életre keljen"? Kisebb elemet is gondoltam már, hogy veszek, de nem szeretném rá kidobni feleslegesen a pénzt, ha nem ez a valódi baj.



2021. márc. 25. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kontakthibás, nekem olyan bajom volt hogy a termék valószínű selejt lehetett mert 2 elemnek volt kialakítva a hely, de csak 1 hely volt neki :)
2021. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Talán túl sokat használtad :)
2021. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
fotózd le azt a rész ahová beteszed az elemet
2021. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Basszus, ez nem túl jó😐

Pedig ahogy nézem, még drágábban is vettem, mint tehettem volna, mert egyetlen oldalon nézegettem csak a kínalatot és akkor néztem megy hogy "jé, ilyen máshol is van" mire meghozták😪

2021. márc. 25. 18:32
 5/17 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki az elemes reszx hogy egymás mellett van 2 elemnek hely, ilyen összeérős halmaz alakban és az egyik kor felé - a másik felé + van írva, mint egy távirányítónál pl.

#2, az még talán jobb lenne, de ma érkezett, frissen bontottam ki, úgyhogy nem ez a hiba oka😅

2021. márc. 25. 18:35
 6/17 A kérdező kommentje:
*részek
2021. márc. 25. 18:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tizenvalahányezerért vettem ébresztős órát, amit egyetlen oldalon nézegettem. Amikor megjött, rákerestem a funkcióira, mert elfelejtettem hogy miket tud pontosan, és akkor belefutottam más weboldalon 3 ezerért...

Az elemes problémához nem tudok hozzászólni, mert nincs itt a kezemben, hogy megnézzem.

2021. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Na, köszi srácok, úgy tűnik mégis működik! 😇

Én voltam a béna, jó a termék

2021. márc. 25. 18:45
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Első próba után is beszámolhatnál róla... :D
2021. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
2021. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!