Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem működik a vibrátorom, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik a vibrátorom, mi lehet a baj vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez eléggé "egyéb" kategória, de ide írom, mert itt nézik meg a legtöbben.

Rendeltem egy vibrátort egy webáruházbol, konkrétan a Sexshopcenter.hu-ról a SweetSmille Happy kék színű 7 fokozatos terméket. Elolvastam a leírását, miszerint 2 db AA elem kell bele és a be helyezési résznél van egy + meg egy - jel. Nos én próbáltam belerakni az elemeket az összes elképzelhető módon, de sehogy sem akarnak belepasszolni, mindig kilógnak, de rá tudom csavarni a vibrátor végét. Mindig próbáltam bekapcsolni, de sehogy sem kapcsol be.

Ha valakinek van ilyen vagy ehhez hasonló terméke, ő mit csinált, hogy "életre keljen"? Kisebb elemet is gondoltam már, hogy veszek, de nem szeretném rá kidobni feleslegesen a pénzt, ha nem ez a valódi baj.



2021. márc. 25. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor használd :D
2021. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Ez ilyen covid-os bezártság szülte burkolt ismerkedős kérdés akar lenni?

Csak mert hajlamos vagyok nem észrevenni az ilyen flörtölési kísérleteket és nem megdugni senkit, akinek elromlott a vibrátora és segítségért kiáltozik, mert azt gondolom, hogy tényleg csak elromlott a vibrátora és tényleg azt akarja megjavítani.

2021. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Már nincs itt a kérdező, valószínűleg működik a szerkezet..... :)
2021. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Oké, mit kell tennem ahhoz hogy láthassam ahogy használod? :D Csak azt ne mondd hogy élőben megnézhetem mert a járványügyi helyzet miatt az élő találkozást mellőzném :D
2021. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem, ez tényleg ilyen elromlott a vibrátorom volt, mögöttes szándék nélkül. Életem első játékszere, úgyhogy nem voltam túl ügyes, mikor használni akartam😅

Működik, csak nem mertem még kipróbálni rendesen, mert félek, hogy lebukok.

2021. márc. 25. 19:23
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem jó nektek egy normális élő pasi aki kielégít titeket! Én is minden nap kényeztetném a párom, de nincs egy csaj sem aki normális kapcsolatot szeretne!
2021. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem fogok összejönni gyakoris idegennel, ha meg mással vagyok, és nem veled/veletek, abból hasznotok úgyse lesz.

Fel szerettem volna dobni a kedvem Covid idején, úgy voltam vele, hogy 7 évig elég volt a kezem, meg ami épp eszembe jutott, de most már elég nagylány vagyok ahhoz, hogy ilyesmi eszközt vegyek.

2021. márc. 25. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!