Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az a helyzet, hely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a helyzet, hely, szituáció, technika amitől különösen nagyot élveztetek már?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők beszámolója egyaránt érdekel!
2021. márc. 26. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
2 nővel egyszerre n
2021. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

10 nap körül családdal kiránduláson, nem igazán volt jó alkalom rá. Végül zuhanyzás közben kicsaptam a hotelban, mert már nem bírtam. Életemben olyan sok nem jött soha, se előtte se utána, mint akkor. Legalább fél percig priccolt a farkam, mintha pisilnék. Nagyon durva volt. De tengeren voltunk, így igen sok volt az inger is már, gondolom azért.

Kimásoltam egy leghosszabb maszti nélküli idő kérdés alól, én írtam.

2021. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az kemény!
2021. márc. 26. 09:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először 69-eztünk a barátnőmmel, mesés volt hogy úgy szopott, hogy közben én is nyalhattam őt és tiszta nedves volt az arcom. Ráadásul egy picit fogazott is ami különösen intenzív és jó érzés volt.
2021. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Az első megcsalásom. Félelelm-bűntudat-kíváncsiság-vágyakozás elegye hihetetlenül felerősítette az érzékszerveimet. Szex nem lett elsőre, de így is végig remegtem.
2021. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már tudtam hogy kismama vagyok de a párom még nem. Egyik nap megmasszíroztam egy kis baba olajjal a hátát, aztán a mellkasát, majd kicsit "masszírozgattam" ott lent is. Nagyon izgató volt a helyzet úgyhogy ráültem, és olyan jól sikerült a dolog, hogy egyszerre mentünk el! Életem legemlélezetesebb élménye volt. Vagy 3 órán keresztül játszadoztunk egymással.
2021. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Műtőssegédként dolgoztam, és meg akartam kérni egy 180 centis, 43-as lábú műtősnőt, hogy katéterezzen meg, de nem mertem. Végül az lett, hogy megdugtam egy nővért a műtőben, közben arról a nagydarabról fantáziáltam, hogy fájdalmas és megalázó vizsgálatokat végez rajtam, szétujjazza a seggem, húgycsövön át vizsgál fémeszközzel stb., közben csiklandozza a talpam, és cikiz, amiért kisebb, mint az övé.
2021. márc. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!