Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan vannak akiknek nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akiknek nem volt még senkijük, és már nem tinik?

Figyelt kérdés

Nem találtam még barátnőt, pedig már évek óta szeretnék. 24 éves vagyok már sajnos. Még sosem volt olyan hogy láttam egy lányon hogy bejövök neki. Olyan rossz érzés ez, sokaknak már több éves kapcsolataik voltak én meg még itt állok a nullán.

Taláhatok még normális lányt úgy hogy azt sem tudom hogy kell velük "bánni"?


Valamiért azt gondolom hogy aki nem kezdte el időben középsulis korában annak nem vagy csak nagyon nehezen lesz később.


2021. márc. 26. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 21 éves korában lett először párja. Lehet találni párt a te korodban is, de ehhez az kell hogy tegyél érte,ne siránkozz. Rá kell jönnöd mi az oka hogy még nem volt barátnőd.
2021. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 24 évesen találtam párt, viszont én tudtam mi a gond, csak rohadt lusta voltam ahhoz, hogy változtassak rajta. Nekiálltam változtatni és láss csodát, lett barátnőm.
2021. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan vagyunk így. Ez leginkább a belső kisugárzás ( pszhiologia problèma , ez van nekem ) külső megjelenés ( arc, testalkat , ruha ) személyiség , pénz és bátorság , önbizalom kérdése .

Ha ezek közül valamelyik problèma megvan vagy előny nincs meg akkor jön a magány. Akár egy egész életre ( mint nálam )

Ahogy #2 meg lehet próbálni vàltoztatni ezen azon hátha sikerül , rosszabb nem lesz. Csak ebben az esetben sajnos az idő ami nagyon fontos, és te már nagyon az utolsó pillanatokban vagy. 20-25 felett nulla csajozás szinte = az örök szüzesség és magannyal. 30 felett pedig már biztos. Szóval ha akarsz valamit az élettől nagyon gyorsan kapd össze magad és húzz bele

2021. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25 nem volt nem is lesz de már nem is akarok
2021. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi hisztist. Anyám.
2021. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+1
2021. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok. Inkább ne is legyen senkim se. A szüleimtől sok rossz mintát kaptam; simán meg tudok bántani másokat anélkül, hogy észrevenném magam, és még nárcisztikus is vagyok szerintem. Jobb, ha elkerülnek engem.


27/F

2021. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!