Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hová tűntek innen a perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek innen a perverz csajok?

Figyelt kérdés

Emlékszem évekkel ezelőtt tele volt az oldal velük. Rengeteg alkalommal szexcseteltem, fotócseréztem csajokkal. Volt olyan akivel később személyesen kiéltük a vàgyainkat.

Viszont mostanában semmi ilyesmit nem sikerült átélni.

Mi változott, h már sokkal prüdebbek itt a csajok?


2021. márc. 26. 14:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Nekem sikerül mostanában is néha egy két normális nőt kifogni, akikkel szoktam szex chatelni. Bár tény hogy egyre ritkább a rendes nő.


31/f

2021. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
#5 milyen más oldalakra gondolsz? :) Egyébként a kb. 10 évem alatt nem csak itt romlott a színvonal, hanem az egész világban... :D
2021. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Azoknak a perverz csajoknak a nagy része vagy meleg pasas vagy szimpla troll volt
2021. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jó, amikor a csaj azt mesélte nekem, hogy az anyja hogyan dugott a pasijával, meg hogy a srác amúgy szub, és behívta az anyját, és kinyalatta a sráccal az anyja seggét, meg az anyuka meg is lovagolta a gyereket, meg parancsolta utána, hogy mit hogyan dugja a lányát, az ilyen emberek én se értem mit éreznek, mikor ilyeneket hazudoznak. De már csak kiváncsiságbol is megmondom neki, h de kiváncsi mesélj még, aztán jonnek olyan szép sztorik, hajaj. Sok a kreatív ember Magyarországon, el kell ismerni :D
2021. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem feltétlenül tűntek el :) Én pl itt vagyok, domináns pasikkal chatsexelek, nem mutatom meg magam, de hanggal szívesen beszélek a másikkal, hogy legyen valami fogalmunk egymásról :D Nekem ez csak egy fantázia játék nem több, nekünk is jó kiadni magunkból a mélységeket :)
2021. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
67%
Én is itt vagyok még, de képet sosem küldtem senkinek, csak beszélgetni.. ahogy az előző írja, ez csak egy fantáziajáték, semmi több :D
2021. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%

Vannak még normális csajok mostanában is. Hogy régen mennyi volt nem tudom, de ha rendszeresen válaszolgatok akkor kb napi szinten bele botlok egy egy csajba aki eléggé ki van éhezve. Képeket meg nyilván több nap vagy hét beszélgetés után küldenek, igaz én akkor sem szoktam kérni.

Szerintem csak normálisan kell beszélni velük.

2021. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!