Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekel a BDSM. Gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel a BDSM. Gyakran gondolkodom,jó lenne megtapasztalni ezt a világot. Nem tudom miért van ez? Hol lehetne erről többet megtudni? Valaki segítene benne? 24L

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Irtam privit:)
2021. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. márc. 26. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Vannak BDSM közösségi portálok, ahol sok hasonló érdeklődésű emberrel ismerkedhetsz.

Én is tagja vagyok egynek már 14 éve. 😏

2021. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jópár éve fent vagok több helyen, ilyen kapcsolatot kerestem mindig. Ha kérdezni, beszélgetni valód van, írj magadról és hogy miket szeretnél. Engem rögtön ez kezdett izgatni, tehát nem volt előtte semmi egyszerű gondolatom. Hátha tudok segíteni.

43/f

2021. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] én ezt tudnám ajánlani.
2021. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. márc. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!