Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Doktornővel kínos, visszatekin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktornővel kínos, visszatekintve mégis izgalmas élmény?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 21:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Urologusnal medikusok elott vizsgalt meg a doktor.

A kukac nagyon ossze volt menve, a lanyok meg csak neztek. :D

2021. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit más oldalról de hátha ideillik a történet. Egészségügyis szakközépiskolába jártam és az egyik gyakorlaton beszéltük egy doktornővel, hogy nőverhiány miatt jól jönne, ha az iskolai szűrőbizsgálatokon segítenék tölteni a papírokat ameddig csinálja a vizsgálatokat.

Nem számítottam rá, hogy ilyen alapos😅.Igazából előtte nem is láttam még teljesen meztelenül fiút, szóval az első pár osztálynál nagyon zavarban voltam de néhány nap alatt elmúlt a sokk.😅

2021. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolai vizsgálatokon nálunk is volt bent egy fiatalabb asszisztens lány. A doktornő előtt nem volt kínos a meztelenség, de az, hogy egy ránézésre csak pár évvel idősebb lány is néz egyszerre volt fura és kicsit izgalmas. Az utolsó hozzászólás előtt nem is gondoltam, hogy ilyen fiatalon is látnak hasonló dolgokat az egészségügyisek, de utólag belegondolva lehet nálznk is hasonló volt a helyzet.
2021. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!