Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most miért divat ez a hatalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért divat ez a hatalmas Kardashian test?

Figyelt kérdés

20 éve, amikor 25 éves voltam, ezek a nők rohantak a dákó miatt és senki nem akart ilyenekkel randizni. Nekem minden nap másik Kardashian-féle akadt entyempentyéhez, mint itt [link] Miért jó ez a test???

Szép arcú, nagy fenekű. Én még a mai napig a kisportolt, kis fenekű nőkért vagyok oda.



#Kardashian #óriás fenék
2021. márc. 28. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
mert szinte mindenki otthon és hízik :D
2021. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez már elmúlt. Most éppen ismét a vékony kezd felkapott lenni. Persze ilyen Instagramon meg alja helyeken még láthatsz nagy seggű idiótákat. Az ok is egyszerű: a világ keményebb lett, a fekete nők és az igénytelen rapperek felszálló ága, az alja szint miatti elnyomás okozta stressz által a túlzott étkezés, akkor sem egészséges étellel, és mert tudják maguk is, hogy gáz a nagy segg, de mivel nincs akaraterejük leadni, így ráerőszakolták a világra, hogy szexi. A világ meg el is hitte. Így lett a csokapik. Ja nem, a nagy segg.
2021. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Mert a dagadt feministák tönkre akarják tenni a férfiak szórakozásást, amiért velük nem foglalkoznak.
2021. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be a "molett" alkat.

De ízlésről kár vitatkozni.

2021. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak simán prrferenciak,en pl azokat nem értem akik a kis feneket szeretik
2021. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert szexi.
2021. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A két utolsónak a 2000-es évek idején kellett volna fiatalnak lenni, reggel keltem, este feküdtem nagy fenekekkel, mindig másikkal, mert senkinek sem kellettek ;)) Még a mai napig nagy seggek vannak álmomban. De nem értem, ezeknek a puncija is be van ám hízva, tudtátok?
2021. márc. 29. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

7es

Igen, tudom, és nagyon tetszik. Sokkal szexibb, mint a túl vékony csajok puncija.

2021. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!