Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan jöttél rá, hogy heteros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél rá, hogy heteroszexuális vagy? Mit éreztél, amikor rájöttél?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
LOL
2021. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Egy idő utàn érdekelni kezdtek a lànyok és ennyi. Most ilyenkor milyen vàlaszt vàrsz kérdező?
2021. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszülettem
2021. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Asszem' ovis koromban amikor a lányokkal papás-mamást játszottam, meg kisiskolás koromban amikor a szoknyájuk alá akartam belesni, meg olyan 12 éves korom környékén amikor nőkre fantáziálva kezdtem el rejszolni. Szóval semmi rendkívüli pont úgy ahogy az emberek 94-95%-a aki hetero, s még azelőtt hogy a szexualitás fogalmával jobban találkozna és érett lenne fejben ahhoz hogy lássa van 5-6% aki meg nem hetero.
2021. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Évekig titkoltam és bújkáltam, aztán eljött az idő, amikor nem bírtam tovább hazugságban élni és több tucatnyi ember előtt nyíltan beismertem:

A LÁNYOKAT SZERETEM! :DDD

2021. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Meglepődtem és le sokkolódtam. A szüleim meg sírva fakadtak h normális vagyok és nem vonzódok a nőkhöz. Szégyen, de ez van. El kellett fogadom, hogy egy vagyok a sok közül :(
2021. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
😂😂
2021. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat💕

Ti hogyan mondtátok el az ismerősötöknek? Nem kezeltek utána másképp titeket,

2021. márc. 28. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Szerintem akkor tudatosult bennem igazán hogy nem vagyok az, amikor egyszer az Ugly Betty ment a TV-ben, és Eric Mabiust nézegetvén akkor először kivertem. Persze azelőtt is nézegettem a fiúkat, de lányokat is, de a fiúkat jobban, és nem igazán tudtam hová tenni a dolgot. Aztán mivel ez jól esett, onnantól minden nap kicsaptam pasikról fantáziálgatva többször is. Így elég nyilvánvaló lett hogy maradok a fiúknál. 10-11 körül voltam. Én csak jót éreztem mikor rájöttem erre...

2021. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én még most sem jöttem rá.
2021. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!