Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A BDSM szubok, meg tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BDSM szubok, meg tudják élni az életben a vágyaikat?

Figyelt kérdés
Van partneretek, aki vevő rá?

2021. márc. 29. 18:09
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, párkapcsolatban élek, és meg tudom élni
Nő vagyok, párkapcsolatban élek, de még nem mertem előhozni
Nő vagyok, párkapcsolatban élek, de a partnerem nem vevő rá
Nő vagyok, nem élek párkapcsolatban, de meg tudom élni
Nő vagyok, nem élek párkapcsolatban, és nem találtam még partnert hozzá
Férfi vagyok, párkapcsolatban élek, és meg tudom élni
Férfi vagyok, párkapcsolatban élek, de még nem mertem előhozni
Férfi vagyok, párkapcsolatban élek, de a partnerem nem vevő rá
Férfi vagyok, nem élek párkapcsolatban, de meg tudom élni
Férfi vagyok, nem élek párkapcsolatban, és nem találtam partnert rá.
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz jó partnert találni hozzá. Nekem 16 pasiból 2 volt amolyan egész jó kategória. Sokaknak amikre vágyom már túl sok, durva stb kapcsolatra még nehezebb domot találni, de szexpartnerben is nehéz. Ez van. Sajnos ritka hogy 2 embernek passzolnak teljesen a vágyaik, akármilyen fetisekről is legyen szó

Sub N

2021. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Én sem találok partnert:(


Szerepcsere, nővé nevelés izgat leginkább. De másra is nyitott vagyok.

2021. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
#1 mi az ami túl durva sokaknak, tudsz példát mondani?
2021. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem találtam még partnert, bár azt se mondhatom hogy gőzerővel keresek valakit :D

Persze szeretnék kipróbálni pár extrémebb dolgot, de jó lenne majd párkapcsolatban.

21/f

2021. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#3


Itt úgysem fog, mert kamu

2021. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

#3: pl erősebb fojtogatás már sokakná kiveri a biztosítékot:D sok pasi szeret rámarkolni a nő nyakára de amint egy kicsit erősebben kéne csinálni már félnek tőle nem élvezik stb ugyanez vonatkozik a mélytorokra is, szeretem ha a pasi rágúzza a fejem és rendesen megszpat. De ettől is félnek sokan, inkább hagyják hogymagam csináljam ha akarom, de úgy engem nem annyira izgat.

És akkor ne is beszéljek mondjuk olyanokról hogy kis harapás, pálca, esetleg pisi.

Természetesen ezek nélkül is tud jó lenni a szex valakivel, csak egy idő után lesz hiányérzetem ha nem élhetemmeg ezeket is. Mondjuk a pisi nélkül el tudnék lenni aznem elvárás, tudom hogy sokaknak undorító, viszont a többi amit írtam nem nagy dolog szerintem. Meg úgy alapvetően szex közben is sok mozdulat gesztus van amiből érzed hogy dominál a férfi. Erre kevésen fogékonyak, nem tudják hogy is kell ezt

Szóval szerintem semmi durva, beteges vagy undoritó dolgot nem várnék, mégsem találtam megfelelő partnert ezekhez

#1 voltam

2021. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

#6 Köszi #3 vagyok. A folytogatás az veszélyes is tud lenni, azt valahogy én sem erőltetném. A mélytorok az azért más, annak csak úgy van értelme ahogy írod.


A harapás szerintem nagyon jó, nem hiszem, hogy arra nehéz lenne partner találni, a pálca szintén. A pisi az engem visszataszít.

2021. márc. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!