Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagytok régóta akkor kell kérni, hogy kényeztessen picit a párotok, vagy csinálja magától?

Figyelt kérdés
Ez most azokra a párokra vonatkozik, akik már hosszú ideje együtt vannak (évek). Régebben sokszor volt olyan, hogy kérés nélkül kényeztetett orálisan. Viszont mióta van gyerek azóta nem. Hogyha szeretnék valamit, akkor szinte könyörögnöm kell, úgy pedig elmegy a varázsa a dolognak. Normális ez? Másoknál van olyan hogy évek óta együtt vannak, és néha a másik ki van elégítve anélkül hogy viszonzás lenne?

2021. márc. 29. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Évek után már nem vonzódik annyira.
2021. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Meglepődnél milyen sokaknak van ilyen gondja.
2021. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy több éves kapcsolatom, amiben csak én kezdeményeztem egy idő után. Meguntam, közöltem, hogy ez így nem lesz oké. Pár hónapig nem volt semmi, aztán szakítottam is.

Kösz, de az ilyenek miatt a büdös életben nem akarok megházasodni vagy gyereket vállalni.

2021. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

A könyörgés azért durva. Az persze megeshet, hogy már nem egész nap kíván és nem csak a kielégítésed jár az eszében, de azért egy kicsi kérésre kéne tennie ha vonzódik hozzád.

Mi 4 éve vagyunk együtt, nálunk is csökkent a kielégítések/együttlétek száma, de azért a heti 3-4 megvan és ha valamelyikünk rákíván akkor csak szólunk és megtesszük egymásnak.

2021. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó, hogy melyikőnk mennyire kívánja a szexet, tehát mennyire kezdeményez. De ha van, akkor kölcsönös örömszerzés van, az biztos.
2021. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem normális - a párodnak kellene éreznie, tudnia. Pláne évek után pontosan ismernie minden rezdülésed, mozdulatod, olvasnia a gondolataidban hogy neked mikor mi a jó.

Ha nem lenne gyerek azt mondanám lehet ideje lenne váltani... A gyerek miatt viszont (még) ne tegyétek. Keressetek fel egy jó párterapot!

A ti problémáitok nem az ágyban kezdődnek, gondolom a mindennapokban is elő-előfordul eltávolodás, a gyengédség, meghittség hiánya, egyfajta mókuskerék-effektus, a másikra való odafigyelés nélkül. Kezd kihűlni a kapcsolatotok, ennek a problémahalmazát vittétek be az ágyba. Párterpeutaaaaaaaaaa! Tegyétek meg a gyermeketek kedvéért, érdekében, hogy ne kelljen csonka családban felnőnie.

2021. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4

A heti 3-4 akkor volt meg, amikor még nagyon aktívak voltunk.... :) Őszintén szólva meglennék a heti 2-3 mal, amiből mondjuk egyszer csak kielégítene.

De sajnos manapság a heti 1 van meg.

Én persze csinálnám neki, de ezt sem kívánja annyira. Szóval az én részemről minden rendben van, kívánom még 10 év után is.

2021. márc. 30. 00:07
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Azt mondja, hogy mire este az agyba kerül már fáradt. A probléma ezzel az, hogy igen sokszor tényleg így van. Viszont vannak alkalmak, amikor csak telefonnyomkodás van, és hiába várom, hogy jöjjön, nem jön aludni....

most erre mit lehet mondani?!

2021. márc. 30. 00:09
 9/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: Férfi, vagy nő vagy?

És mekkora a gyerek?

2021. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintem mindegy, hogy ki kicsoda, de amúgy én vagyok a férfi. A gyerek 3 éves, és a születése óta szinte kivétel nélkül mindig én kezdeményezek. Szó szerint. Talán ha egy alkalom volt amikor szexet kezdeményezett azóta. A sima orált pedig ha nagyon könyörgök akkor talán, de nekem úgy meg elmegy a kedvem tőle.

Az együttléteket amúgy szereti és élvezi is. Ennyi idő után ugyanis érzem minden rezdülését, es tudom hogy élvezi.

A nyalásnál volt az, hogy a szülés után több idő volt míg elment, az kb fél órát jelentett. A korábbi 10 perc helyett.

Manapság is inkább több oral van mint szex. Azokat élvezi.

2021. márc. 30. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!