Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagytok régóta akkor kell kérni, hogy kényeztessen picit a párotok, vagy csinálja magától?

Figyelt kérdés
Ez most azokra a párokra vonatkozik, akik már hosszú ideje együtt vannak (évek). Régebben sokszor volt olyan, hogy kérés nélkül kényeztetett orálisan. Viszont mióta van gyerek azóta nem. Hogyha szeretnék valamit, akkor szinte könyörögnöm kell, úgy pedig elmegy a varázsa a dolognak. Normális ez? Másoknál van olyan hogy évek óta együtt vannak, és néha a másik ki van elégítve anélkül hogy viszonzás lenne?

2021. márc. 29. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy lefárasztja a gyerek? Nincs olyan, hogy kettesben tudjatk lenni? Valaki vigyázna a kicsire addig, ha ez megoldható.

Sokszor nyugodt körülmények hozzák meg az ember kedvét :D

2021. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

elég általános probléma. talán ha tízből egy párt nem érint rövidebb-hosszabb távon ez a kérdés. én is hasonló cipőben jártam/járok és egy kis szakirodalommal, segítségkéréssel megértheted mi történik, ahelyett, hogy azt éreznéd, ez a kapcsolat így már annyi.


szerintem nagyszerű, hogy szülők lettetek. de ez a legnagyobb lemondás is egyben, amit felnőtt ember tudatosan vállalhat. különösen a mai világban, amikor minden azt sugallja, hogy a legnagyobb érték, ha megvalósítod magadat.


nekem az segített, hogy megértettem: ez egy ilyen életszakasz. volt a "nászút" érzés, mikor minden új és izgató volt a másikkal kapcsolatban. most van az, hogy közösen vállajátok ezt a lemondást (neki is az, csak sok egyéb szempontból). és aztán lesz, mikor megint nyugisabb lesz és egymásra ismét több időtök lesz. persze, azt nehéz elfogadni, hogy közben eltelik 10-15 év. kétségtelen. de ha megsosztod ezt a problémádat mással, akkor rájössz, hogy hasonló cipőben járunk. az különböztet minket, hogy hogy reagálunk erre: elválunk és keresünk egy újabb "nászút" hangulatot, ami ismét csak 1-2 évig tarthat, vagy belehelyezkedünk, hogy ez nehéz, de sok szép, izgi dolog is van benne. felnövünk. a nőknek ez ösztönösebben megy, mint a férfiaknak. ez általánosítás, de általánosságban a szakiradolom és a tapasztalatok alapján ez így van.


remélem segít, ha megérted, mi történik veletek és el tudod fogadni, hogy ez a része a kapcsolatotoknak egy ideig ilyen. azért mindenképpen beszéljetek róla.

2021. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát ez nem hangzik túl vidáman. Kicsit nehéz elképzelni hogy amíg mások megkapják azt amire vágynak, én huzzam össze a nadrágszíjat.

Az a baj, hogy nemcsak a szex hiányzik, hanem az erintések, az apró dolgok, amikből tudod, hogy a másik kíván téged. Nincs osszebujás, nincsenek olyan pillanatok amikből régen naponta 100 volt és hozzátartozik az egészséges párkapcsolat hoz.

Mi mostanság egy pár vagyunk akik együtt élnek, és néha lefekszenek egymással.

Nem fogom megcsalni, vagy elhagyni, ebben biztos vagyok.

Beszélgettünk is róla, erre mondta azt hogy fáradt a gyerek miatt....

Olyan mint amikor letesznek egy szeletet a kedvenc tortádból és csak nézegetheted - így vagyok a feleségemmel.

2021. ápr. 1. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!