Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Condom fétis izgatja a lányokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Condom fétis izgatja a lányokat?

Figyelt kérdés
Van olyan lány, aki mindent csak úgy csinálna (kézimunka, orál, szex), hogy felhúzza partnerére a gumit? Mi egyébre gerjedtek még?

2021. márc. 30. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem, semmi izgató nincs benne.
2021. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem condom fétis csak nem akarnak semmit elkapni, meg védekeznek a nem kívánt terhesség ellen. Orálnál, kézimunkánál meg nem akarják hogy ez-az össze legyen fröccskölve (bár állandó kapcsolatban orálhoz is gumi... na mondjuk az nem általános gyakorlat).
2021. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Kézimunkát , és az óráit csak az csinálja gumival aki egy hp és indítódik a f@sztól.


Szex még azt mondom oké mert védekezés nélkül ne feküdjünk össze akárkivel. És itt most nem a nemkívánt terhességről van szó Mert az a"kisebbik" baj hanem a nemibetegségekről.


N

2021. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan szempontból izgalmas, hogy egészében beburkolja valami, akárcsak a hüvely körbefonja, ezáltal hitelesebb, mint puszta kézzel fogdosni csak a műszert. Emellett élvezésnél nem spriccel szanaszét, nem kell takarítgatni utána, és nyugodtabban adhatja át magát az ember az érzésnek. Azt sem zárnám ki, hogy van lány, akit mint fetis izgat, sőt hallottam már ilyenről, ezért is vetettem fel a kérdést. Ráadásul élvezés után ha mégis perverzkedni támadna kedve valakinek, sokkal könnyebben megteheti.
2021. jún. 14. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Èn fèrfikènt szeretem az óvszert, elsősorban a higènikussága miatt.
2021. jún. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom , kézimunka és orál közben csak egyszer próbáltam a gumit. Nah kb 20 MP alatt le is lankadtam. Nem,nem mert nem kívántam a hölgyet. De totál le lombozott. Illetve a legtöbb csaj ezzel a dologgal ugy hajtana el hogy az utcába sem mehetnék be többet.
2021. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!