Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen esetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen esetekben szokott előfordulni az, hogy a barátnőtök kielégít titeket szájjal, és itt véget ér az aktus (tehát nem kap semmit "cserébe")?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy így alakul? Egyáltalán szokott ilyen történni, vagy mindig jelen van a kölcsönösség valamilyen formában? Olyan is van, hogy csak ti elégítítek ki őt?

2021. márc. 31. 05:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy barátnőméknél segítettem, egész nap fát hasogattam az após jelölttel. Olyan fáradt volt, hogy este zuhany után beestem és mondtam, hogy nagyon fáradt vagyok, alszok. Már aludtam volna elfelé, erre érzem, hogy rácuppant :D (pucéran szoktam aludni) azt mondta hogy így jobban fogok aludni! Nekem nagyon jól esett, nem várt cserébe semmit.
2021. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiatal lány aki akkor szokott cumizni ha pl elviszem valahova kicsival és cserébe lecumizz. Nem a barátnőm de ez rendszeres szóval:)
2021. márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam így a pàromnak ha nincs kedvem szexelni, de ő kíván
2021. márc. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt ilyen. Főleg amikor menstruált.
2021. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunk elején ha menszeszelt, akkor napi 1x lerántott szájjal. Viszont mikor rá jött, hogy mennyire élvezem utána már random a legváratlanabb pillanatokban.:) Persze ez nem jelenti azt, hogy ne működne a normál szex.:) 42F
2021. márc. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak mensi idején!
2021. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy.
2021. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem elélvezés után már nincs merevedésem egy darabig, ezért egy kiadós szopás után tuti szex már nem lesz. De egyébként igen, előfordul, hogy sikerült rávennem egy szopásra, és nem viszonoztam.
2021. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm ritkábban akar szexelni mint én, és így amikor csak én akarok, akkor mondom neki, hogy akkor most jöjjön egy szopás, és ezt Ő teljesíti, így mind kettőnk igénye ki van elégítve.
2021. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen "muszáj visszaadni" téma fiatalon nálunk is volt, főleg baráti körben, de amikor már elég idős és tapasztalt leszel, akkor nem fogok ilyeneken hőbörögni, mert lesznek pillanatok, amikor a párodnak csak annyi igénye van, hogy neked jót okozzon. Persze valamikor vissza kell adni, de lehet más formában jobban örül neki (pl randi vagy étterem)
2021. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!