Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő aki gyengének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki gyengének érzi magát szex téren? Mármint nincs akkora érzéke az orális szexhez, stb?

Figyelt kérdés

Véget ért életem első több éven át tartó kapcsolata egy ideje, az elsők voltunk egymásnak és úgy érzem nem igazán tudtam fejlődni szex téren sajnos. Szerintem ha új partnerem lenne zavarban is lennék meg egyébként sem vagyok nagyon magabiztos.

Azóta ezért nem ismerkedek.. ahhoz képest pedig idősebb is vagyok, ennyi idős koromban már jobban “kéne” mennie mindennek. Így szex kapcsolatba is félnék bele vágni mert annyira nem akarnám ezt senkinek bevallani, de úgy is rájönne...

Tanácsok? Volt már valaki hasonló cipőben?



2021. márc. 31. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Miért lényeges, hogy van e itt olyan nő? Fogjátok egymás kezét, és ne mondjátok hogy melyikőtök miért bizonytalan? Vak vezet világtalant?
2021. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Férfi szemmel nézve nem gáz. Igazából a pasiknak nincs olyan eget rengető igénye ezzel kapcsolatban, mint gondoljátok. Főleg ha komolyan érdekli egy lány. Úgy vagyunk vele, hogy majd bele tanul.
2021. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

3-as

Mármint neked. Pl nekem rendkivül zavaró, ha a lány unott, fáradtnak tűnik, el van folyva, mert tovább gyengíti a nem túl acélos önbizalmam.

2021. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5: inkább növeld az önbizalmad. Lehet, hogy ő jobban főz, de qrni te tanítod meg igazán.
2021. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp fejlődj, tanulj! (nyilván kérdés, hogy hogyan)

Megéri. Egy "ügyes" nő, aki jól használja a testét, azt tesz a férfival, amit csak akar. Mellesleg neki is sokkal élvezetesebb lesz a szex. Például el tudja majd mondani a férfinak, hogy mit is akar valójában.

46F

2021. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!