Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új barátnőmmel első szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnőmmel első szexuális együttlétünk volt. Nagyon kívántam, de nem volt orgazmusom. Azota retettően fájnak a heréim. Más is tapasztalt hasonlót ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Csak orális szex volt, mert nem szed gyógyszert, gumival még nem igazi ugye.

2021. márc. 31. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Abban a szituációban csak ti voltatok, tehát nem a válaszom.
2021. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Verd ki
2021. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jártam így! Első alkalom a lánnyal, évek óta szerelmes voltam belé, és valahogy úgy alakult, hogy nála csináltunk pár dolgot. Annyira izgultam, hogy nem igazán állt fel, de a csajt kívántam. Másnap hajnalban és majd' egész nap úgy fájt, pedig egyszer otthon kivertem, de nem nagyon segített. Nyugi, elmúlik! Ahogy kettes javasolja, te azért magadnak verd ki mindenképp.
2021. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalmat túlizgultad nem volt teljesen flott. Na és? Majd összecsiszolódtok, figyelj arra hogy a lánynak jó legyen.

A golyszlid meg azért fáj mert a gátizmok összehúzódtak és nyomást fejtettek ki rá (akkor is előfordulhat ha sokáig vered és nagyon fel vagy izgulva), természetes jelenség.

2021. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a válasz, vőlegénybetegség: [link]
2021. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ember még mindig van olyan férfi, aki nem tudja, hogy üríteni kötelező, ha már felhúztad magad egyszer?
2021. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiverni nem nagy kunsz, de ha ezt egy nő csinalja. Ég és föld a különbség!
2021. ápr. 1. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: nyilván neked nem mindegy, de a herédnek igen.
2021. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!