Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyi idő volt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi idő volt életetek legrividebb szexe? Ciki volt? Volt már hogy behatolás előtt elsültetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen volt, kivel nem fordult még elő ilyen baleset? :) Na és, nem dőlt össze a világ, nem esett a fejemre meteorit, korrigáltam utána a hibámat. Nem az a gond ha 1-1x eldurransz túl hamar, hanem ha túl gyakran vagy mindig.
2021. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer volt már ilyen baleset. hozzá sem értem a puncihoz és már elmentem. ez van.
2021. ápr. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem mértem. Olyan 3-5 perc körül lehetett. Nem volt ciki, mert nyilvános helyen volt és sietni is akartunk.
2021. ápr. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legrövidebb kb 2 perc volt. Ennyire volt idő, mert a lányért pont megjött apuka. De amit lehetett; megtettünk :D


Behatolás előtt soha nem sültem el, és nincs is hasonló gondom. Ez ott, akkor így volt praktikus. Nem gondolom cikinek.

2021. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Behatolás előtt nem de gyorstüzelő vagyok sokszor volt hogy alig behatolás után illetve pár lökés után.
2021. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Behatolás előtt sültem már el. A csajszin combfix, tűsarkú volt, nem csoda.
2021. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kb 2-3at dugtam és már el is mentem, mentségemre szóljon, hogy előtte kinyaltam :D
2021. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod mikor ciki? Amikor valaki nagy arccal előre beharangozza hogy húúúú de sokáig bírja, meg mennyiszer de közben eldurran egy perc alatt és máris lelankad.
2021. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, aki gyakran annyira felizgatott már az előjáték során, hogy már akkor elmentem, amikor felhúztam a gumit. Semmi gond, cseréltem, és ment a "második" menet. :)
2021. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt néha pár perces, de csak azért, mert nem volt többre idő. Egyébként általában nehezen megyek el.
2021. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!