Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki ha villantottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha villantottam más előtt?

Figyelt kérdés
Múltkor sajnos villantottam pasim haverja előtt egy nagyot. Ő tegnap ezt szóvá is tette. Nagyon szégyellem magam...
2021. ápr. 1. 10:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

9

Gondolom nem volt nehèz. Csak hoztad a formád.

A haverod és a barátai is annak néznek

2021. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
#9, és meg is tetted? :)
2021. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
1-ed kopj már le. Mindenhova ezt a szót írod? Ezt élvezed? Ilyen szar az életed? Miért lenne kamu? És ha az lenne akkor mi van? Egyébként szerintem nem az.
2021. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%

Hogy a kérdésre is érkezzen válasz: szerintem természetes. Egyetemista koromban öten laktunk srácok egy albérletben, és a barátnők gyakran aludtak ott, de külön szobája senkinek sem volt.


Szerintem nincs olyan lány, akinek ne lett volna valamilyen élménye. A szobatársam csaja gyorsan pólót vált, mert úgyis alszom, én meg pont felébredtem. A feleségem éppen törölközik a fürdőben, mikor beront az egyik srác. A másik lakótárs csaja kijön egy dekoltált hálóingben és négykézlábra ereszkedik, hogy a szemünk majd kiugrik. Szobatárs csaja pucéran alszik, és álmában kitakarózik kicsit, én meg beszaladok a jegyzeteimért.


Szóval nem te vagy az első, van ilyen.

2021. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod, nekem is villanthatsz.
2021. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%

De mit jelent az hogy villantod ??

Ezt kellene konkretizálni.

2021. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
részletezd mi volt
2021. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit villantottál, ha egy 20 cm-s pélót na az tényleg ciki 😂 Ha valami szépet akkor nem ciki, na bumm volt egy jó napjuk :)
2021. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%

#9

Hát az elég szomorú

2021. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok érteni a 14essel.

Mai napra szerintem a lányok többsége véletlen átesik ilyeneken. Kicsit nem figyeltek, elcsúszik a melltartó, kibuggyan egy cici, le kell hajolni pl. táskáért és véletlen belátnak, feláll a bimbi hidegben. Vagy egyszerűen csak a szél befúj a szoknya alá, véletlen fölvesztek egy régebbi melltartót, ami már nagyobb rátok és e miatt érdekesen állnak, kilóg a tanga a gatyából, véletlen kicsit szűkebb cuccot vesztek fel, mint kellene, pont úgy igazítjátok a lábatokat, hogy belátnak, stb stb. Rengeteg ilyen van, de értelmes embereket ez nem fog zavarni. Mind tudjuk, hogy megtörténhet. Velem is megtörtént párszor. Láttam már be osztálytársam lábai / mellei közé, láttam spanom nőjének a lábai közé, láttam egy régi ismerős táskájában számára "kellemetlen dolgokat", stb.

Szóval én azt mondom semmi probléma és ne idegeskedj ezen.

Nem mellesleg, ha jó kapcsolatban vagytok barátoddal, akkor nem kellene se neked, se neki kellemetlenül éreznie magát... Egy jó kapcsolatban ezt megbeszélik és ember módjára kezelik a helyzetet. Nem pedig lehajtott fejjel, szégyenkezve kell életed végéig ülnöd a szobád sarkában.

2021. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!