Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka ha sokan azt gondolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha sokan azt gondolják hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés
Eléggé önbizalom hiányos vagyok, emiatt mióta az eszemet tudom abban a tudatban vagyok hogy én egy lánynak sem fogok kelleni. De nagyon sokszor pl munkahelyen megkérdezik hogy van e barátnőm, meg az utcán is, vagy autóvezetés közben néha látom hogy viszonylag szép lányok ráméznek. Ezek alapján azt gondolom hogy lehet esélyem, de múltkor amikor ismerős által beszélgetést kezdeményezett velem egy lány és sokat rámmosolygott sem hittem el hogy tetszem neki, mert egy szerintem egy gyönyörű lány, meg a fiúk 99 százaléka is ezt mondaná. Pedig lehet hogy lett volna nála esélyem, de nem akarom elhinni, meg biztos találna nálam jobbat.
2021. ápr. 1. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kám, ha így bemantrázod magadnak, akkor fognak is jobbat találni.. Biztos ismered amikor árvíz van és a pap csak imátkozik.. Mondják neki hogy atyám jöjjön még ki tudjuk menteni, nem, mondja én bízok azúrban.. Marad a házban, már az alsó szintet elönti a víz, oda eveznek gumicsónakkal de nem fogadja el a segítséget.. Már a tetőn áll jön egy helikopter hogy elviszi de nem fogadja ezt sem el.. Szépen megfullad és az Úr előtt áll és kérdezi tőle hogy mi volt ez miért nem mentettél meg? Atyám hát küldtem a falubelieket? Küldtem a csónakot? A helikoptert is én küldtem.. Ha nem is próbálsz kapcsolatot kezdeményezni akkor tuti hogy nem lesz semmi, mert egy lány nő sem fog beugrani az ablakodon hogy ő téged akar, tenni is kell a kapcsolatokért. Én meg nem féltékenykednék de ha más pasik is jó csajnak találnák a párom én csak büszke lennék rá. Szerintem szedd össze magad, bár tudom hogy mostanában mindenki ki van.
2021. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem ezt a kérdést akartad feltenni. Inkább azt hogy hogy szerezzek barátnőt..

Figyelj, nehéz úgy élni hogy minden nap mikor felkelsz vagy lefekszel ezek a gondolatok cikáznak. Tudom hisz én is ilyen voltam. Egyszerűen nem tudtam elfogadni, hogy igen van akinek én tetszhetek és van aki szeretne is azért ami vagyok.

Nekem sokat segítettek a külső ingerek. Amiket leírtál, hogy kérdeznek ezt azt.

És a másik, te miért nem vagy jó? Miért kell valaki jobb legyen nálad? Miért kell elég jó legyél? Mitől jobb a másik?Ezt csakis mi határozhatjuk meg. Igen, sok a külső hatás, te nem vagy jó mert,... te senkinek nem jó,mert...stb . De ezt is ki határozza meg?

Ki kell lépni ebből a buborékból, magad miatt.

Az alapkérdésre nem válaszolok, hiszem már megfogalmaztad azt a leírásban.

2021. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom.
2021. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát 2 eshetőség van:

-Vagy tényleg jó pasi vagy, és bebeszeled magadnak az ellenkezőjét

-Vagy tényleg nem vagy egy alfahím, és a másik részét beszéled be magadnak. Ergo a csaj sem olyan szándékkal kezdett veled beszélgetni.

2021. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, tényleg nem az észt akartam a hosszú hozzászólásommal osztani, bántani meg pláne nem akartalak, miután vége lett egy hosszú kapcsolatomnak utána két évvel egy nő akivel korábban már dolgoztunk együtt és újra egy munkahelyre kerültünk szinte hihetetlen volt hogy nyitva hagyta a "kiskaput" és először én is féltem lépni de bátorított és folyamatosan olyan helyzetet teremtett hogy kettesben legyünk. Ahogy korábban írtam is nézd két lehetőség van, ha próbálkozol a csaj vagy igent mond vagy nemet, harmadik lehetőség nincs.
2021. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát márpedig én bántani foglak, mert egy szemég gheci vagyok. Látják rajtad, hogy egy töketlen lúzer vagy, totális balfék, csak direkt szívatnak. Na most mit csinálsz? Beletörődsz vagy felszívod magad és csakazért is megmutatod, hogy nincs igazuk és mersz kezdeményezni?
2021. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ha ilyen gyökér vagy akkor biztos talál nálad jobban.
2021. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!