Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak szexet akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexet akarnak tőlem a nők?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedek valakivel, abból indulok ki, hogy ő is komoly kapcsolatot szeretne, de kiderül, hogy nem akar kötöttségeket és inkább csak együttlétekre vágynak. Ez mitől van? Illetve miből látszik, ha egy nő csak szexet vagy komoly kapcsolatot szeretne?
2021. ápr. 1. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Te olyan szép vagy, hogy belöled egy morzsányi is elég.
2021. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezt meg kell beszélni előre. Én is benéztem párszor pár évvel ezelőtt, mikor még kapcsolatra vágytam.
2021. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg a személyiségeddel van baj. Mint ahogy az enyémmel is: mert én meg nem tudok olyan mértékben elhatárolódni hogy csak szex legyen. Bizony 2 tök klassz lánnyal azért lett vége a szeretői viszonynak, mert belém szerettek.
2021. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Tőlem is mindig azt akarnak ha megtudják hogy 19cm.
2021. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert bizonyára olyan vagy, mint bredpittt...
2021. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudják hogy másra nem vagy jó. Kihasználnak.
2021. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú milyen borzalmas neked, szinte sajnálni fogunk 😂 Arra már gondolták hogy lehet balf.sz vagy az ágyban és nem akarnak ismétlést? 😂


Ja amúgy meg tudjuk az okát, várod hogy priviben rádírjanak a lányok, ó végre egy érzékeny lelkű fiú, aki komoly kapcsolatot akar jaj de jó úgyis unom már a sok pasit aki csak dugni akar máris írok neki 😂

2021. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég gyenge vagy ha te már elakarod az elején dönteni hogy konkrétan mi lesz szerinted.

Na ezért menekülnek tőled a csajod, de az is lehet hogy lúzer vagy de szexre azért jó nekik is.

2021. ápr. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy szekus haverom. Fiatal, magas, sportos. Buliban, neten, sok nőt megkap 1-2 dugásra, de barátnője évek óta nincs. A csajoknak kevés a melója, azaz a pénze.
2021. ápr. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!