Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ilyen személyiségű vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen személyiségű vagyok akkor lehetetlen párt találnom?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Nem vagyok beszédes, főleg olyat akit alig ismerek, de sokszor akit ismerek azzal sem tudok sokat beszélgetni. Nincs sok önbizalmam, főleg a csajozásban, nem vagyok annyira határozott.

Az ismerkedésen, csajozáson kívül, boldogulok az életben. Barátnő nagyon nem akar összejönni. Változtatni rohadt nehéz.

+ vékony vagyok. Ha lenne rajtam 10-15 kg izom akkor a külsőm szinte tökéletes lenne, mert magas vagyok, és a csontvázam is jó, széles váll, keskeny csípőcsont.


2021. ápr. 2. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló természetem van, nekem is mindig a baráti körökből alakult ki kapcsolat.

Úgyhogy egyáltalán nem lehetetlen. Kicsit próbálj többet kommunikálni a csajokkal.

2021. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A külsőd másodlagos, a személyiség inkább ami blokkol. Ettől még egy introvertáltnak is lehet barátnője, párja a lényeg hogy NE ADD FEL! Próbálkozz folyamatosan, kommunikáció, udvarlás stb. valószínűleg nem első alkalmas dugás lesz, de lassú víz partot tud mosni ha olyan lányt találsz akivel megértitek egymást és úgymond jól el tudtok dumálni.
2021. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen.
2021. ápr. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!