Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakkal előfordul néha-néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakkal előfordul néha-néha, hogy elsírják magukat szex után (vagy esetleg közben)?

Figyelt kérdés

Csak mert nőkről már elég sokszor hallottam ilyet, másik oldalról nem igazán, de meglepődnék, ha ez azt jelentené, hogy ilyen még soha nem esett meg a történelemben.

Van valakinek itt hasonló sztorija? Ha igen, mi volt az oka a dolognak?



2021. ápr. 2. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Velem nem dehogy is, kielégülten nincs okom sírni! Akinek igen menjen pszichológushoz!
2021. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mentális okai vannak, ritkán de előfordul, nem sűrű jelenség. Az hogy az adott embernél mi az oka... vagy 3 tucatnyi lehet, egyénfüggő.
2021. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát max azért, hogy végre összejött egy csajjal fél év után...

Nem vagyok incel, de örömömben biztos elragadnának az érzelmek.

(Amúgy az utolsó nő, akivel szexeltem tavaly októberben, Ő egyszer elsírta magát, azzal magyarázta, hogy kijött rajta a feszültség, és végre biztonságban érezte magát egy férfival, azaz velem.)

36/F

2021. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy
2021. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus utáni sírásnak nem mentális, hanem neurológiai okai vannak, de egyáltalán nem rendellenesek. Az orgazmus egy hatalmas hormonlöket a szervezet számára, erre pedig mindenki másképp reagál. Valaki hangosan nevet, valaki sír, más valaki pedig ásítozik. Ezeken kívül létezik még pár tucat reakció.
2021. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ölelés közben szokott előjönni azaz érzés, hogy legszívesebben sírnék. Szex után általában fáradtság szokott előjönni és az álmosság.
2021. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Sosem volt még csak hasonló érzéssem se ahhoz, hogy a sírás kapna el. Éreztem már elélvezés után csalódást, szánalmat, örömöt, eufóriát, attól függően, hogy mire mentem el éppen, de a sírás sosem kerülgetett. F
2021. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!