Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány pasi miért nem bírja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány pasi miért nem bírja megállni, hogy egy nő mellére nézzen? Főleg ha nincs is kint, meg picik is.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 02:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ismerek valakit akin mindig észreveszem ezt. Ráadásul előtte az arcomra néz és úgy, nem tudja hogy észreveszem? Vagy nem érdekli?
2021. ápr. 3. 02:40
 2/9 érdeklődő35 ***** válasza:
70%
Mert szeretjük a kis melleket is, és sajnos ha nem is tárgyiasítjuk a lányt, de azért elképzeljük, milyen lehet ruha nélkül
2021. ápr. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert szépek ^_^
2021. ápr. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy neked durvább ez a fétised, mint nekünk a mellimádatunk. Arra gondolok, hogy két naponta erre izgulsz.
2021. ápr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert szabad.
2021. ápr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert szépek, és ha szépek jó nézni egy kicsit. De bámulni nem szoktam, mert nem akarok bunkó lenni.
2021. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Én azért nézem meg a kis melleket mert nekem azok a vonzók. Imádom a kis melleket!
2021. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na és miért ne nézhetné meg, ezt mondd meg.
2021. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szállj fel egy tömegközlekési eszközre. Csöcs hegyek.
2021. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!