Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, sokkoltatok már pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, sokkoltatok már pasit olyan tangával aminek az elejére az volt írva hogy behajtani csak 18 cm felett?Mit reagáltak rá a pasik?Illetve felvennétek ilyet ha tudnátok hogy a pasi 18cm alatti?Vagy felvennétek első randira?Vagy első szexnél?

Figyelt kérdés

#Behajtas 18cm felett
2021. ápr. 3. 06:36
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

Rendszerint látom az ilyen tangákat kínaiba, és jókat is röhögök rajta, de nem venném fel.

Amúgy sem kell nekem 18 cm és amúgy sem akarom hogy a psrtneremben komplexusokat keltsek.

2021. ápr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már gáz a csaj részére is, mire kettesben a pasival az ágyba kerülnek. Függetlenül a pasi méretétől.
2021. ápr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus indítás lenne. Ha egy lány azt akarja, hogy tutira el legyenek bszva az alapok a kapcsolatban, csak javasolni tudom.

Arra azért befizetnék, mikor egy ilyen bugyiban lévő lány hirtelen kicsomagolna egy 24 centis igazi nagy dorongot, aztán ott nyifogna, mikor tövig tennék neki.

2021. ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Olyan pasialsó nincs, amin az van elöl, hogy 100 %-os hatásfokát maximum 4 centi átmérőjű punciban éri el?

Amúgy ezeket a szexpoénos ruhadarabokat sose értettem. Annyira pronyók.

2021. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy esetben érezném poénnak, ha a páromnak tényleg ekkora farka van, akkor egy jó vicc.

Minden más esetben megalázó lehet és nagyon rosszul sülhet el.

2021. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem a Tinder matchem írta köszönés helyett, hogy csak akkor írj rám, ha 17+ vagy....
2021. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem venném fel ha nem tudnám mekkora a partnernek, vagy tudnám, hogy kisebb.
2021. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy ezt még úgy lehetne fokozni, hogy tényleg kap egy nagyfarkú pasit, aztán be se megy neki, vagy fáj a 18 cm.
2021. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem. A pasik vannak a méretre ráfüggve, nem mi. Minek további komplexusokat gyártani?
2021. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, láttam már ilyen bugyikat, mindig jókat mosolygok mikor meglátom.

Nekem nem kell 18 cm feletti méret.

2021. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!