Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hozzászoktam a vibrivel való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzászoktam a vibrivel való elélvezéshez, azóta pasi farkától nem megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat, a privátban felajánlkozókat tiltom!

2021. ápr. 3. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
A vibri a legtöbb lányból ezt hozza ki, ez normális. Amit tehetsz, hogy vesd me szex közben is a vibrátort, akár dugás közben is tartsd a csiklódhoz, ne szégyelld. Engem pl kifejezetten izgatna is. F
2021. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát vegyetek be vibrit a sexbe. Nagyon izgalmas tud lenni. Amíg a pasi dug te izgatod a csiklód vele. Én is szoktam így. 24L
2021. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Félreèrtetek, szoktuk szex közben is használni, akkor van csiklóorgazmusom, maszturbálásnál hüvelyi is. Viszont én a párom farkától szeretnék hüvelyi orgazmust, ameddig nem használtam vibrit ment, azóta nem.
2021. ápr. 3. 15:26
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászoktál,más inger.
2021. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

Hat ezért teszi tönkre a vibrator főleg szuz lányoknál de fiataloknál is van egy par eset…

Figyi ezt te választottad mert neked kellett ez a fajta “izgalom” ennek ez a következménye… sajnos mást nem tudok mondani

2021. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod letenni a vibrit akkor csináljátok ugy.... Elvégre van szád kezed segged is ahova lehet rakni a @-t igy duplán is élvezed a dolgot. Mi hasonlo cipöben voltunk mert exem 4 gyerek után nagyon tág volt és ezért igy oldottuk meg és bevált nagyon
2021. ápr. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

veszet fejsze nyele vagy már.

Ezt te tetted a saját testeddel.

2021. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a partnerednek túl kicsi a pénisze?
2021. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

15,17, ezek mégis milyen válaszok? Az ilyen jellegű hibáztatás biztos nem segít, sőt...

Szerintem próbáld "letenni" a vibrátort első körben. Aztán próbálkozzatok akár új pózzal, vagy a lényeg, hogy valamit változtassatok minimálisan, hátha segít. Sokkal többet nem tudok segíteni sajnos, de lehet egy szexuálpszichológus jobban tudna segíteni. Kitartás :)

2021. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!