Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a jelei, hogy egy pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, hogy egy pár szexuálisan nem kompatibilis?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud egyik kielegulni, masok a vagyaik N
2021. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én saját tapasztalatomból, én szeretem a eléggé durva szexet, tehát ilyen előre megbeszélt megalázós, ütni, lökdösni, durva beszéd, pórázon tartani, ilyesmi fajta dolog szex.

Na ez nyilván tök egyértelműen kiderül hogy a csaj ilyenbe érdekelt-e.

Tanulság? Kommunikálj és kiderül.

2021. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ugyan azok az igények. Ez sokféleképpen megmutatkozhat. Mennyiségben, időben, vágyakban, vagy nem tudsz elmenni.
2021. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne most sorolni a testi, fizikai adottságokat, meg a különböző igényeket. De a legeslegfontosabb, hogy működjön a kémia. Tudod, mikor buliban pl megismerkedsz egy teljesen idegen csajjal, aki szép meg minden, de semmi extra, beszéltek két szót, és egyből megtaláljátok a közös hangot, meg teljesen egymásra kattantok rövid idő után. Na az ilyen a tökéletes. És egy ilyen lánnyal az ágyban is jó lesz.
2021. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak egymásra hangolódni, egyszerűen képtelenek a közös hullámhosszt felvenni, illetve ahogy fent is írják nagy az eltérés mennyiségben, minőségben, elképzelésekben.
2021. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokféle lehet! Van hogy nem egyezik a szexuális aktivitásuk, vagy hogy az egyik nem tudja kielégíteni a másikat. Azt tudom , hogy én olyan lányt keresnék, aki szereti a minden napos össze bújást, és a szexet, a nap bármely szakában.
2021. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem jó, ha nincs meg az összhang az ágyban.


De, még szarabb, ha van egy csaj, akivel minden stimmel az ágyban, de személyiség ég és föld...

2021. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fuldoklik a fojtogatós szex közben akkor valami ott nem oké
2021. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!