Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan! Vékony pénissze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! Vékony pénisszel van-e értelme egyáltalán barátnőt keresni?

Figyelt kérdés
27 vagyok, 3.5 - 3.8 cm vékony a péniszem a hossza is csak átlagos (15 cm kb.), de az már nagyon mindegy is, mert a csajokat a vastagság érdekli. Egy ilyen pénisszel szerintem nem tudnék olyan örömet nyújtani egy csajnak, ami által ki tudna elégülni. Főleg, ha előtte vastagabb/nagyobb vagy legalábbis normális méretű pasija volt vagy már van fogalma a méretekről. Nincs barátnőm és semmi esély nincs rá jelenleg, hogy a jövőben lenne, mert elképesztően sovány, alacsony vagyok és közben lett egy genetikai krónikus betegségem is ráadásul elkezdett jobban ritkulni a hajam így férfiatlanabb vagyok mint korábban bármikor. Az a kérdésem, hogy van-e így egyáltalán értelme barátnőért vadászni továbbra is vagy jobb lenne inkább hagyni a francba az egészet?

2021. ápr. 3. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
15/4-es farkam van, ami teljesen átlagos és soha nem volt még vele gondom 🤷‍♂️ a nőknek nem hatalmas farokra, hanem normális pasira van szükségük.
2021. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy "hozzászokik" a mérethez, mert a nők nem a méretet, hanem a Férfit akarják érezni akihez a méret tartozik. Persze sokat tud lendíteni a dolgokon ha ügyesen használja valaki azt amije van.

Hogy van-e értelme barátnőt keresni? Nos, ezt csak te tudhatod... Mármint, hogy akarsz-e barátnőt, mert ha igen akkor van értelme tenni érte. Ahhoz viszont első körben az önsajnáltató picsogást kell levetkőznöd, mert az nagyon nem férfias, úgy bizony nem nagyon fog menni.

2021. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A kettő nem függ össze. Miért rontanád el az életed, csak mert kisebb a péniszed, mint szeretnéd. Nem minden embernek 20cm-es, nagyon soknak kicsi. Ők is, a kövérek is, és mindenféle ember képes párt találni.

A hozzáállásoddal viszont nem kínoznék egy lányt se. Ezen változtass, vagy tényleg bem ajánlom a barátnőt. Egy párkapcsolatban ezer fontosabb dolog van, mint a péniszméret, úgyhogy ha te erre építkezel, nem is lesz sok sikered.

2021. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!