Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Igazából ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Igazából ti hogy működtök szexuálisan?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt, hogy az ellenkező nem hogy működik szexuálisan. Pl. ti lányok is szoktatok álmodozni arról, hogy de jó lenne szexelni egy jó palival, vagy hogy milyen jó lenne, ha orálisan kielégíthetnétek őt, vagy ő titeket? Ja és nálatok is úgy működik, hogy ha megtetszik valaki, akkor azzal azonnal képesek lennétek lefeküdni, minden fajta érzelmi felkészülés nélkül? Főként tini lányok vélemémyére lennék kíváncsi.

2021. ápr. 3. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Lányok, itt a lehetőség a fiatalembernek egy ingyenes felvilágosító órát tartani :)
2021. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A húszas éveim elején járok, szóval tini nem vagyok, de igen, szoktam "kívánós" lenni és fantáziálni (akár idegenekről vagy nem konkrét személyekről), viszont a valóságban nem hiszem, hogy képes lennék szexelni olyannal, akit nem ismerek annyira, hogy megbízzak benne.
2021. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
#2: kivéve engem. 🙂 F
2021. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat fantáziálok ilyenekről, de nem tettem meg, mikor alkalmam lett volna rá.
2021. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyjából úgy, ahogyan felvázoltad. 16 éves korom óta,tehát "tiniként" is ilyen voltam.

Nekem nem kell szerelem, nagyobb érzelmek a szexhez, csak vonzódás, és nyilván egy minimális bizalom. (Ebből kifolyólag teljesen ismeretlennel nem működik.)

Igen, szoktunk fantáziálni jó pasikról, sőt még meg is jegyezzük egymás között, ha látunk egyet-egyet.

23

2021. ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam kivanni a szexet es fantazialni arrol h egy pasi ezt meg azt csinál velem. Viszont random pasival azonnal nem fekudnek le, nekem a jo szexhez az is kell h a masik ne egy buta bunko gyoker legyen. Ugyh en szeretem megismerni a masikat szex elott. (Csak megjegyzem a legtobb pasi azert szinten igy van ezzel. Hiaba nez ki fullosan egy csaj, nem fog kelleni szexre sem ha egy 2 agysejtes irritalo picsa:D)
2021. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Én is fantáziálok, és gondolok olyansmikre amiket írtál az elején.

DE! a valóságban soha nem feküdnék le olyannal, akit nem ismerek, akinél nincs bizalom.

2021. ápr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Én is fantáziálok, de én ha úgy alakult le is feküdtem azzal aki bejott nekem.

Sok kalandom volt a jelenlegi párkapcsolatom előtt.

29/N

2021. ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők nagyrészének a (JÓ) szexhez kell valamilyen szintű bizalom a férfi irányába. Lehet nyilván anélkül is, de érzed, hogy az nem oké, valamiért furcsa, nem adja azt a pluszt, amit egy "ismert" partner. Gondolj bele, hogy sok nő még párkapcsolatban se tudja teljesen megélni a szexualitását maximum idővel.

Szoktam fantáziálni ismeretlen férfiakkal nyilván, de nagyon kevés esély van rá, hogy valaha ismeretlennel gabalyodjak úgy össze.

Jaa, és elnézést, hogy 21 évesen válaszoltam erre a kérdésre.

2021. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tini koromtól fantáziáltam mindig, mindenfélét, bárkivel, aki megtetszett. Elég élénk volt mindig is a fantáziám. Néha összejött, hogy ezeket meg is valósítittam azokkal, akik megtetszettek, nem túl hosszú ismeretség után. Nem bántam meg, de később rájöttem, hogy jó külső egy dolog, a szex azzal jó igazán, akivel hosszabb ideje vagyok és alaposan kiismertük egymást testileg, lelkileg. Ez a fantáziavilágomhoz is csak hozzátett egy pluszt.

De én már nem vagyok tini annyira.

45/n

2021. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!