Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is nehezen megy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehezen megy a szexkapcsolat keresés?

Figyelt kérdés

Regisztráltam már pár ilyen oldalra, de valahogy nem írnak vissza. (Kívánlak, Puncs, Goldengate) eselef rossz helyen keresgélek?

25F



2021. ápr. 4. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát férfiként ez egy elég nehéz dolog ... :)
2021. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanezt látom, sajnos. Rengeteg hercegnő-kóros, rengeteg mellébeszélés.


F, 39.

2021. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Így van az utolsónak igaza van...csak ki egészíteném annyival hogy rengeteg csúnya férfi rengeteg tuskó tudatlan IQ hiányos perverz férfi és meg csodálkoztok hogy nehéz 😜
2021. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem vészes egyébként, csak normálisnak kell lenni. Pl goldengaten is több ajánlatot kaptam, volt hogy hármasra, volt hogy ráérő barátnő keresett elfoglaltságot. :)


25f

2021. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Hármasnak reagálnék. 190 cm vagyok, sportolok, a magyar átlag felett állok anyagilag. Szép gyerekem van. Két diploma, két nyelvvizsga. És az elhízott, kétgyerekes anyuka, mikor megtudja, mim van, huszonhét igénnyel jelentkezik. A fiatalabb még nehezebb, előadja - szintén elhízottan - az univerzum hercegnőjét. Mindkettő teljesen átlagos, de keresi az igazit, a herceget, mert az (is) jár neki. Ugyan évek óta nem jön, de ő úgyis annyi levelet kap.


Nem, szó sem lehet róla.


Nyilván nem látom a női oldalt, de Nyugat-Európában nem ez megy, így én áttértem a külföldi társkeresőkre. Ott sokkal jobb, tartalmasabb beszélgetéseim voltak, mint itthon, ahol mindenkinek orvos férj, BMW és kéthetes Európán kívüli nyaralás JÁR!


A kettes


Nem!

2021. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
5-ös te most a szexkapcsolat keresésre írtad, vagy a komoly kapcsolatra?
2021. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

4es leírta. Akinek nem sikerül elcsàbítani egy nőt, azzal valami gond van. Vagy nem tud tisztelettudóan, helyesen írni vagy valami más miatt nem jön össze. Én is keresgèlek de a pasik 90% vagy buta vagy rgy öntelt farok vagy nem tud normálisan kommunikálni. Viszont aki udvarias vicces kedves amolyan igazi úriember, azzal olyanokat kefélnék hogy ihajcsuhaj:D de ilyet talàlni nagyonnagyonnehéz és valószínűleg amúgyis 20 másik csaj nyáladzik utána. Ez a szomroú helyzet manapság.

(Csak h reagáljak itt rnnek a taplónak aki kommentelt: képzeld vannak akiknek bejönnek a husibb nők, attól hogy te sportos vagy és ilyen partnert is keresel mások igenis vonzónak találhatják azt a nőt akit te lekövérezel. A másik meg ha annyira átlag feletti anyagi helyzetben vagy miért szarrágóskodsz ahelyett hogy kényeztetnéd a hölgyet akivel együtt vagy? Nem azért de manapság egy Bmw nem nagy luxus. Nekem is az van. Én pl tessék kimondom elvárom hogy a pasinak akivel találkozgatok legalàbb olyan anyagi helyzete legyen mint az enyém. És igenis nem én akarom elhívni vacsorázni, hanem tudja megengedni a férfi ezt (is). Nemlehúzni akarok senkit, nekem is van pénzem, viszont az a tapasztalat hogy pont a férfi egó nem bírja azt, ha egy nő független, jó anyagi körülmények közt él, míg ő esetleg szerényebben. Ha én összejárok valakivrl abba beletartozik néha valami közös program is pl vacsora wellness utazás. Amikre amúgy is mennèk de ha vanvalakim akkor szívesebben megyek vele. Ennyire egyszerű. Ha neked ezek problémát okoznak akkor keress olyat akinek nincsenek elvárásai és bármilyen szerencsétlen idiótával elmegy:))

2021. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Lazy Lover ***** válasza:
Sajnos nehéz nekem is csak ronda lányok akarnak velem dugni....
2021. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Látod, hetes, nem is ismersz, és már támadsz.


Gond nélkül használod a "tapló" kifejezést, bár alighanem vérig sértődnél, ha visszadobnám a labdát.


1. Ha valakinek a husisabb nők jönnek be, lelke rajta. Azért ott is akdnak fokozatok, mikor egy 120 kilós nő kifejti, hogy teltkarcsú, az kissé több, mint túlzás.


2. Volvóm van, de nem státusszimbólum, hanem a biztonság miatt. Én miért ne várhatnám el, hogy legyen egy kicsi kocsija, bármilyen?


3. A welnessutazás egy szó.


Szerencsétlen idióta, tapló: na, EZT nem tűröm, főleg nem ismeretlenül.


Rólad valódi szegénységi bizonyítvány.


A négyes


(Ötös, szexkapcsolatot, de elválik, lesz-e több belőle.)

2021. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Külföldi társkeresőn szexkapcsolatot keresni? Család/munka/gyerek mellett? Ezt hogy lehet megoldani?
2021. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!