Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki "reszortja" lenne ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki "reszortja" lenne ebben az esetben kezdeményezni az első szexet új kapcsolatban? Többi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy közel 2 éves kapcsolatom, nekem ő volt az első, akkor nem kellett az első alkalmat kezdeményezni, jött magától; onnantól nem is volt baj azzal, hogy nő / férfi kezdeményezzen, kölcsönös volt.

Most 2 hónapja hogy együtt vagyunk a jelenlegi párommal; neki sem én vagyok az első, néhányszor már itt is aludt. Mikor megbeszéltük, hogy hivatalos a kapcsolatunk, én mondtam neki, hogy nem szeretnék semmit elsietni. Körülbelül 1 hónapja aludt itt először, én gyakorlatilag bugyiban és egy pólóban voltam, ez azóta sem változott, ő is egy alsónadrágban. Kettesben vagyunk, nem tudná minket senki zavarni, ráadásul látom rajta, hogy a látvány is tetszik neki.


Tulajdonképpen, így, hogy én azt mondtam nem szeretnék sietni, nekem kellene kezdeményezni az első alkalmat? Valahogy úgy érzem, az ő kezdeményezésére várhatnék. Hiába nem én vagyok neki az első, nem vonakodik hozzám érni. Vagy esetleg inkább beszélgessek vele erről? Oda a varázs, ha tákérdezek, de talán az lenne az egyenes út?


19N/21F



2021. ápr. 4. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, konkrétan közölted vele hogy ne próbálkozzon, de közben meg várod hogy na.
2021. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt a kijelentés miatt nem mer kezdeményezni nálad. Nyugodtan te is megteheted az első lépést. Ne gondold ennyire túl, csak legyél spontán. Ha vágysz már rá, kezdeményez.
2021. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
#1 leírta. Örülj neki hogy még ott van, a legtöbben már rég kidobják ilyenkor az éretlen kislányokat.
2021. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első tökéletesen megfogalmazta. Sose értettem, hogy hogy lehet ezt az egészet ennyire túlgondolni. Igen, ha azt mondtad, hogy várni akarsz, akkor valahogy tudtára kell adni, hogy most már készen állsz. Ez kb egy kínzással érhet fel neki, hogy ott alszol mellette bugyiban, és semmi több. Nem is értem hogy lehet ilyen türelme, hogy nem próbálkozik kb óránként. Nyugodtan kezdeményezz, és élvezzétek a szexet.
2021. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki érti a nőket?
2021. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kémia, ha lenne nem kellene azon filózni, hogy vajon ki kellene kezdeményezzen, ahogy mondod jön magától. Kezdeményezz te ha úgy gondolod.
2021. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Na most ide a piros ix-et...

Én nem, hogy hetekig de napokig sem birtam ki még azt sem amit megigértem és még komolyan is gondoltam az igéretkor.../ azzal akit igazán kívántam /persze ez nem azt jelenti hogy kényszerítettem volna bárkit is bármire de ha más nem a kezeim tudat nélkül is elszabadultak s most 32 év házasság után is a szűk konyhában csak egy egyszerű egymás meletti elhaládás kor is még ha napokig sincs szex egy simi mindig belefér...

Én nem értem a párodat nem akarom megítélni de ennyire senki nem lehet kötelesség tudó ebben a helyzetben feltételezve ha igazán te vagy a mindene és téged kíván..F/52

2021. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ilyenek vannak:)
2021. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd pár hét múlva amikor pucsítva nyerítesz a szexhiánytól, tedd fel újra a kérdést
2021. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!