Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy emiatt szakítan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt szakítani szeretnék a vőlegényemmel?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt. Nagy örömmel vágtunk bele a kisbaba témába. (az első 2 hónap várakozás csodás volt de tényleg én visszasirom azt az időt, baba cipőket nézegettem stb stb) Újból szerelmes lettem a páromba. Aztán csak nem jött a baba. Mindenki mondta ne görcsöljek rá. Majd jönni fog ha jönni akar. Még jó, hogy nem hallgattam senkire. Titkon tudtam, hogy biztosan nagy gáz van velem. És sajnos igazam is lett. Augusztusban méhenkívüli gyanús voltam, de szerencsére nem lett belole semmi. Elég sok gyógyszeres kezelésen vagyok túl. Olyan gyógyszereket szedtem amitől nem tudtam aludni, pszichés zavaraim lettek, halucinaltam, hohullamok 1000el. Az orvos szerint januárban osszejott a baba csak nem maradt velünk. A prolaktin szintem az egekbe szokott, nagyon brutal fájdalmaim voltak, de végül megjott. Azóta folyt a tejem hónapokon keresztül. Most álltam helyre testileg a januári után a vereredmenyeimből nézve. Se éjjelem se nappalom nem volt. Együttérzést, megértést egyáltalán nem éreztem. Én nekem elegem van ebből az egészből. Ahogy hazaérek eszembejut a baba, a betegségem meg ez az egész. És a párom meg mindig nem hiszi el, hogy valami nem stimmel velem. De engem már nem is érdekel. 100 ezreket hagytam orvosoknál. Besokaltam.


Egy 24 évvel idősebb férfi kezdett el utánam érdeklődni, udvarolni. Szerintetek a fent említett dolgoknak köze van ahoz, hogy nekem megtetszett ez a fickó és szívesen lefekudnek vele? Sőt... Lehet el is hagynám miatta a parom...


2021. ápr. 4. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

És erről miért a párod tehet, hogy te beteg voltál? Nem értem a sztorit. Valószínűleg alapból nem szeretted már a párod, és a baba erkezesetol vartad újra a szerelmet. Ahogy írod is.

Nem tudom, szerintem irtó gáz, hogy egy 24 évvel idősebb férfival basznal, aki az apád lehetne. Tök mindegy, hány éves vagy. Gondolkodj el az életeden, mert néhány qrás után két szék közül a pad alá eshetsz.

2021. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed,a párodat nem érdekli a fájdalmad es nem támogat a bajban,akkor az egyetlen ésszerű megoldás,ha elhagyod (persze előtte át kéne vele beszélned a dolgokat,lehet,hogy jobban megviselték a történtek,mint gondolnád).

Viszont az öregebb muksó garantáltan nem fogja megoldani a problémáidat.

2021. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szakítassz-e a pároddal és mennyire etikusan teszed, csakis a te dolgod.

Azonban én totálisan nem értem, hogy egy 6 éves kapcsolatban hogy nem tud a szeretett férjed együttérzést és támogatást biztosítani ilyen helyzetben.


A 100 ezres résznél pedig úgy vettem ki, hogy még közös kassza sincs.


Lehet okoskodni, én elmondom hogy kezeltem volna a helyzetet: már az első tüneteknél szóltam volna a férjemnek, hogy nem érzem jól magam, és szeretném, hogyha erősebben fogná a kezem - nyilván nem fizikailag.

Én ismerem a páromat, és tudom, hogy ő tudta volna, hogy most segítségre van szükségem, és tudom, hogy mindenben támogatni - elvégre az ő gyerekéről is van szó.


De ha több mint fél éve még kutyába se vesz, nem érzi át a fájdalmad, és tiszta kommunikációval sem tud egy csöpp empátiát tanusítani, akkor én nem gondolkodnék azon, hogy holnap még a gyűrű velem lesz-e. Gondolom nem ilyen ember mellett szeretnél élni.

2021. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az valóban nagy baj, hogy a vőlegényed nem támogat Téged, nem áll melletted, nem veszi észre vagy inkább nem érdekli mi van Veled. Ez így nem működhet tartósan, ha nem változtat.


Azt mondjuk nem teljesen értem, miért kell ennyire rástresszelni a babára, és beszedni mindent hogy összejöjjön. Én akkor is szeretném a feleségemet, ha sohasem szülne nekem gyereket.


34 F

2021. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öreg faszi nem fogja megoldani a problémáidat, de a kapcsolatodnak is annyi. Adj magadnak egy kis időt, élj egy kicsit.
2021. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"És erről miért a párod tehet, hogy te beteg voltál? Nem értem a sztorit."


Itt nem arról van szó, hogy bárki hibás lenne azért, hogy nem teljesen egyészséges valaki (mert nem is hibás senki), hanem arról, hogy a férj egy csöppnyi empátiát nem tanúsított felesége irányába, aki szenvedett.

2021. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert azt hiszi bemeselem magamnak, hogy bajom van. De hogy lehet bemeselni azt, hogy pocsék eredményeim lettek, 2 héten keresztül vereztem, hónapokig tejeltem..
2021. ápr. 4. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha Nő lennék tuti szét vernék valamit a fején. A vőlegényed egy bunkó állat. Ha apád lennék összecsomagolnám :)))


34 F

2021. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked a baba "projekt" ennyire fontos el fogod hagyni, engem is elhagyott az exem mert bár mi negyvenen felüliek vagyunk és ő a kapcsolat elején szintén úgy gondolta hogy ő aztán babát nem szeretne és amúgy csak max örökbefogadás vagy nem Magyarországon más módszerrel lehetett volna, szóval egy éjszaka közölte ezt velem, és mivel én lesokkolódtam nekem idő kell hogy ezt átgondoljam pár hónap múlva úgy alakította a helyzetet hogy szakítsunk. A gáz az nálatok hogy nincs megértés a vőlegényed felől.. Szerintem még ezzel a pasival ne a gyerekben gondolkozz, bocsánat a fogalmazásért olyan áthidalónak katalizátornak jó lesz, aztán ha én meg tudnám mondani hogy ti együtt maradtok-e vagy nem, akkor nem itt a gyik-en írogatnék.. Jobbulást kívánok és valami olyan megoldást ami megfelel
2021. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj hogyha neked bekattant hogy te mindenképp fel akarod csináltatni magad, akkor BÁRKIVEL fel is fogod, a végén már mindegy lesz csak élvezzen beléd valaki.


Szét van cseszve a hormonháztartásod, mert különben nem akarnád ezt ilyen görcsösen.

De nem lehet egyszerű a palinak sem, akinek a csaja egyfolytában vernyog mint a bagzó macska, mert mindenáron vemhes szeretne lenni. Tudom ez kissé eltúlzott leírás, de tényszerű.

2021. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!