Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy emiatt szakítan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt szakítani szeretnék a vőlegényemmel?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt. Nagy örömmel vágtunk bele a kisbaba témába. (az első 2 hónap várakozás csodás volt de tényleg én visszasirom azt az időt, baba cipőket nézegettem stb stb) Újból szerelmes lettem a páromba. Aztán csak nem jött a baba. Mindenki mondta ne görcsöljek rá. Majd jönni fog ha jönni akar. Még jó, hogy nem hallgattam senkire. Titkon tudtam, hogy biztosan nagy gáz van velem. És sajnos igazam is lett. Augusztusban méhenkívüli gyanús voltam, de szerencsére nem lett belole semmi. Elég sok gyógyszeres kezelésen vagyok túl. Olyan gyógyszereket szedtem amitől nem tudtam aludni, pszichés zavaraim lettek, halucinaltam, hohullamok 1000el. Az orvos szerint januárban osszejott a baba csak nem maradt velünk. A prolaktin szintem az egekbe szokott, nagyon brutal fájdalmaim voltak, de végül megjott. Azóta folyt a tejem hónapokon keresztül. Most álltam helyre testileg a januári után a vereredmenyeimből nézve. Se éjjelem se nappalom nem volt. Együttérzést, megértést egyáltalán nem éreztem. Én nekem elegem van ebből az egészből. Ahogy hazaérek eszembejut a baba, a betegségem meg ez az egész. És a párom meg mindig nem hiszi el, hogy valami nem stimmel velem. De engem már nem is érdekel. 100 ezreket hagytam orvosoknál. Besokaltam.


Egy 24 évvel idősebb férfi kezdett el utánam érdeklődni, udvarolni. Szerintetek a fent említett dolgoknak köze van ahoz, hogy nekem megtetszett ez a fickó és szívesen lefekudnek vele? Sőt... Lehet el is hagynám miatta a parom...


2021. ápr. 4. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A párod is hibás, de azért te is enyhén álszent vagy. 6 éves kapcsolatban élve menyasszonyként egy komolyabb hullámvölgy után ahelyett, hogy esetleg megpróbálnád vele megbeszélni(azért én meghallgatnám az ő verzióját is) azon agyalsz, hogy bele ülnél egy apáddal egykorú ember fszába 😃 Te aztán szép egy ember vagy 😃 De azért így is képes vagy viselni a gyűrűt, mi? Nagyot hibázott, de akkorát, hogy megalázd azzal, hogy megbszatod magad mással, ráadásul egy ennyire idős valakivel?

Hogy szakadnál meg

2021. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!