Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az, hogy kb mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy kb mindenki csak szexet akar tolem?😀

Figyelt kérdés
Lany vagyok. Smink nelkul nem mondom, hogy szepsegversenyt nyernek, de sminkkel szerintem egesz jol nezek ki, viszonylag okos is vagyok, nincs diplomam de tobb nyelven beszelek, nagyon sok temahoz hozza tudok szolni, az exeim kozul vannak kifejezetten nagyon jo pasik. Megis ha valakivel beszelgetni kezdek annyira erzem, hogy ez is csak egyetlen ejszakara (vagy tobb ejszakara akarna). Nem vagyok elkeseredve, teljesen jol megvagyok, csak megfogalmazodott bennem a kerdes, hogy azon tul, hogy megfektetnenek, miert nem lathatnak bennem tobbet.
2021. ápr. 5. 02:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert dugni mindenki szeret. Értsd.: az is meg akar dugni aki nem akar tőled mást, meg az is aki akarna "komolyabb" dolgot is. Neked kell úgymond ügyesnek lenni, hogy kiszűrd a jelöltekből aki nem csak a lyukat látja a két lábad között.
2021. ápr. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Idősebb pasikkal is próbáltad már? Velük szemben is ezt érzed?
2021. ápr. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Így írsz magadról, hogy "megfektetnek", s ezzel le is tárgyiasítottad magad. Hiába érzed magad intelligensnek, a kommunikációd árulkodó. Ez pedig magyarázat lehet a miértekre is.
2021. ápr. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Az #1 megválaszolta. Neked még nem volt olyan pasi az életedben, akire ránéztél, és azt gondoltad: na, ezzel lefeküdnék? Gondolom, hogy volt, de nyilván nem történt semmi, mert azt érezted, hogy ez "nem illő". A férfiaknál ez a gondolat sokkal gyakoribb, és a társadalom nem itéli el, ha próbálkoznak is. A nőknek legalább a fele nem tiltakozik túl erősen, és a férfiak ezt hamar megtanulják. Messze nem minden nő olyan, hogy csak a komoly kapcsolatban tud gondolkodni.
2021. ápr. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy mindenki meg akar dugni, feltűnhetett volna már az elmúlt 2x évben. XD


De attól, hogy valaki meg akar dugni, még akarhat többet.

2021. ápr. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
valszeg ha nem egy buliban ismerkednél, akkor találnál másfajta pasit is ;)
2021. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Noren1989 ***** válasza:
39%

Talán másra nem vagy alkalmas...:\


De persze ez csak egy teória, bármikor megcáfolhatsz :D

2021. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Az a legvalószínűbb, hogy a kérdező kitalált valamit, amiben elfogult, majd ezt az állítást egy irányított kérdés formájában kiírta, és a kiindulópont nem is igaz. Valamiért biztos vagyok benne, hogy ha személyesen elkezdenék beszélni a lánnyal, akkor kiderülne hogy akadt egy rakás olyan eset, amikor finoman közeledett felé valaki, csak valamiért azt mind figyelmen kívül hagyta a "számításaiból". "Ja, tényleg, végülis volt az elmúlt a hétben is, ahogy volt 3 másik példa is, de...". Nem tudom, miért érzem ezt, de valamiért biztos vagyok benne hogy ez lenne.


Inkább ne menjünk le dedóba, hogy elkezdünk rá válaszolni hogy "azért, mert" miközben eleve nem túl hiteles a kérdés, csak ennyit akartam mondani.

2021. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Azért mert meg akar dugni nem lehet később komolyabb a dolog? Miert nem húzod el az ismerkedést, abból látod, hogy mennyire komoly az illető.

Párommal én is csak szexelni akartam, meg Ő is velem, ami meg is történ az első találkozáskor, meg utána folyamat vagy 4-5 hónapig. Aztán egyre jobban megsimertük egymást és azóta is együtt vagyunk. Persze mehettek volna hagyományosan is a dolgok, mint egy romantikus filmben. De mí így alakítottuk és egy percre se bántuk meg.

2021. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Mert erre vagy jó, Kedvesem. 🙂
2021. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!