Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az, hogy kb mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy kb mindenki csak szexet akar tolem?😀

Figyelt kérdés
Lany vagyok. Smink nelkul nem mondom, hogy szepsegversenyt nyernek, de sminkkel szerintem egesz jol nezek ki, viszonylag okos is vagyok, nincs diplomam de tobb nyelven beszelek, nagyon sok temahoz hozza tudok szolni, az exeim kozul vannak kifejezetten nagyon jo pasik. Megis ha valakivel beszelgetni kezdek annyira erzem, hogy ez is csak egyetlen ejszakara (vagy tobb ejszakara akarna). Nem vagyok elkeseredve, teljesen jol megvagyok, csak megfogalmazodott bennem a kerdes, hogy azon tul, hogy megfektetnenek, miert nem lathatnak bennem tobbet.
2021. ápr. 5. 02:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

1 Ez eleg pontos megfogalmazas, koszi szepen. Azt a reszet nem ertem, hogy kis tulzassal egy beszelgetesnel hamarabb szoba jon a szex, mint a vezeteknevem peldaul. Ebbol en mar arra kovetkeztetek, hogy ennyi is a cel. Vagy ez az altalanos, a normalis, hogy a szex 5 perc utan szobakerul?


2 Idosebbekkel nem igazan volt dolgom, egy exem 10 evvel idosebb volt nalam, ez volt a max.


3. Nem azt irtam, hogy megfektetnek, hanem, hogy megfektetnenek. Azert fogalmaztam igy, mert ezt erzem.


4 Persze, nem minden no gondolkodik komoly kapcsolatban, de en ugy erem, mielott az en szandekon egyertelmu lehetne, ok mar elotte ugy itelik meg, hogy ebbol szex legyen. Pedig nincs olyan szexualis kisugarzasom, hogy egybol ez legyen az elso gondolat.


5 Hat fel is tunt, tegnap egy bor tarsasagaban itthon elkezdtem gondolkodni a mierten, szoval igy szuletett meg a kerdes is.


6 Kb 3 eve nem voltam bulizni, de ez nem csak buliban van igy. Facebookon is peldaul, pedig kepem is alig van, olyan meg egyaltalan nincs, hogy barmim is latszana.


7 Nem cafollak meg, nekem volt egy kerdesem, neked ez volt az elso gondolatod, teljesen rendben van.


8 Arra nem tudok mit irni, hogy nem tul hiteles a kerdesem. Egy, a sajat erzeseimen alapulo kerdest tettem fel, en igy erzem, ez pedig ebben a formaban nem megkerdojelezheto. Annyit pontositanek esetleg, hogy mivel mint irtam voltak kapcsolataim, igy nyilvan voltak akik tobbet is lattak bennem, de a ferfiak zomenel nem ezt erzem.

2021. ápr. 5. 11:24
 12/21 A kérdező kommentje:

9 De most ezen az elven, ha en pl kapcsolatot szeretnek, fekudjek le mindenkivel aki tetszik, hatha kesobb ugy dont, tobbet akar? Ez azert nem kivitelezheto igy, erted.


10 Rendben

2021. ápr. 5. 11:26
 13/21 A kérdező kommentje:

Kaptam egy par privat uzenetet, megnyitom az egyiket, az uzenet: szexchateltel mar?

Most ez komoooooly?😂

2021. ápr. 5. 11:33
 14/21 Noren1989 ***** válasza:

Mondjuk azt nem fejtetted ki, hogy ez tényleg így is van, vagy csak így érzed.


De, hogy a szokásos egopolír is beleférjen, biztosan nagyon csinos vagy, h mindenki megd-gna.


Viszont, ezeket a hapikat miért nem szelektálod a beszélgetés során?


Exeid miért az exeid, velük mi volt a rossz? Ha összejöttél velük, csaknem b_szni akart mind...

2021. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Talán mert rossz helyen keresel. Egyszer nem használtam csak szexre nőt.
2021. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14

En igy erzem, hogy igy van.

Azert inkabb ne legyek csinos, hogy mindenki meg akarjon fektetni.. De amugy leirtam, hogy nem lennek Miss Hungary smink nelkul, de sminkkel azt veszem eszre, hogy altalaban eszrevesznek. Esti sulikba mikor jartam, vagy tanfolyamra ott mindig engem szurtak ki a masik nembol amugy, de tenyleg. Nem feltetlen azert mert jajj de jol nezek ki, de ertelmesnek tartom magam. Szoval ezert is furcsa, mert ott azert csak kiutkozik, hogy normalis vagyok, es valamiert erdeklodnek. Nincs valami oriasi onbizalmam ne legyen felreertes, csak ez a tapasztalatom.

Facebookon pl ha 2 perc utan ez a tema, es nem tudok kiterni a tema alol, nem irok vissza nyilvan, de nem ez a baj, hogy szelektalom e oket vagy nem, hanem, hogy miert ez a tema 2 perc utan. Aztan lehet, hogy tenyleg csak szerencsetlen vagyok es az ilyeneket vonzom.

Az exeim kulonbozo okokbol exek mar csak, az egyikojuk megcsalt, a masiknal olvastam egy uzenet ami nem tetszett, kicsit talan tulreagaltam, de szakitottam vele, a legutobbi kapcsolatomban pedig egymas agyara mentunk, mar kb csak vitaztunk minden nap, igy szetmentunk.


15 Nem keresek egyaltalan, ok talalnak be.

2021. ápr. 5. 16:03
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
esetleg az átlagos pasikat is észreveszed? vagy csak a 10/10 pasi játszik?
2021. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igazabol mindenfele kaliberu ferfiaknal ereztem mar azt, ami a kerdesem. Pont nemreg ramirt valaki facebookon egy hozzaszolasom kapcsan, egyaltalan nem jott be, es a legnagyobb joindulattal se hivhatnam 10/10-nek, de meg 10/5-nek se, de a hozzaszolasomra reagalt, szoval visszairtam, es o is ugyanugy a szexrol kezdett el beszelni kb 15 mondat utan😀
2021. ápr. 5. 20:39
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenek a pasik. De ettől még lehetnek normálisak. Én is szeretek a szexről beszélni, de e mellett full normális vagyok.
2021. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%

Alapvető genetikai kódolás a pasikban a szaporodás.

Mostanában ez társadalmi és szociológiai kérdés is!

A kérdés,hogy milyen elvárásaid vannak a leendő exel!?

2021. ápr. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!