Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anotalkon mutogattam par...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkon mutogattam par embernek a csajom p**ncijat, kb lehetetlen hogy azzal a keppel barhogy is visszaeljenek ugye?

Figyelt kérdés
csak egy sima punxi kep, nem latszik rajta arc, ilyesmi. igy nyugodtan mutogathatom ugysem derul ki ugye? kepfeltoltesre feltoltve total nevtelenul
2021. ápr. 5. 10:06
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
20: olvass mar bro, a baratnom is tud rola
2021. ápr. 5. 10:32
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Magáról a képről nulla az esélye, hogy egy idegen be tudja azonosítani ki van a puncl mögött. Egy esetleges anyajegy, tetoválás alapján felismerheti családtagja, exe stb.


Az ip címes nyomkövetés laikus számára halott ügy, főleg hogy sok hálózat natolt vagyis kivülre a szollgáltató Ip címe látszik.

Továbbá attól, hogy beazonosítják a kép megosztóját, a képen szereplő személy kiléte továbbra sem bizonyított. Nem tudnak visszaélni vele.


Viszont ami esetleg okozhat kellemetlenséget az exif adatok: itt olvashatsz róla bővebben: [link]


A képtárhelyek többsége átkonvertálja az eredeti képet és nem tartalmazzák ezeket az infókat, de még ha valaki ebből vissza is keresi a fotó masinát és a földrajzi helyet továbbra sem tudja bizonyítani, hogy ki szerepel a képen.

2021. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
na ez hasznos. en pl egy videobol kivagott screenshotot mutogattam, gondolom azon megkevesebb ilyen info van
2021. ápr. 5. 11:10
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

En nem fogom az értelmét keresni benne még a morális dolgokat. Azt oldjatok meg a csajoddal közösen.

Amugy egy sima punci képből soha nem lesz semmi gond. Meg ha valaki le is húzza és fél is teszi, csak egy sima pina marad ami öl van 100 millió a neten. És biztos vagyok benne, hogy meg az exe sem fogja felismerni. Hacsak nincs egy tetkó a pinajan hogy én vagyok Horváth Vivien 95ben születtem :D

UI mutasd már meg nekem is :D

2021. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
irj privit😂
2021. ápr. 5. 11:16
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Az exifbol ha ki is olvassák hogy egy p30as huaweillel csináltad március 25en 17 órakor meg az se világ tragédia. Semmire se mennék vele. De amugy is. Mindenki leyzar egy pinas képet. Már bocs. Aki profi hacker és adat gyűjtő az nem puncis képekkel szarakodik.
2021. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
26: en is igy gondolom, csak azert ez megiscsak egy necces tema, igy inkabb rakerdeztem. koszi mindenkinek!
2021. ápr. 5. 11:20
 28/44 anonim ***** válasza:
Én feljelentenélek
2021. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
28: jolvan nekedis megmutatom csak nyugi mar..
2021. ápr. 5. 11:43
 30/44 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs miért aggódnod :) Bár azért nem volt épp elegáns húzás :D

Amúgy esetleg én is láthatnám? :DD

2021. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!