KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Mit vigyek magammal? đŸ€·â€â™€ïž

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mit vigyek magammal? đŸ€·â€â™€ïž

Figyelt kérdés
Én vagyok a lĂĄny, egy idƑsebb fĂ©rfi ismerƑsöm felhivott magĂĄhoz.(nyilvĂĄn nem beszĂ©lgetni) Ilyenkor mit illik vinni? Vagy kell valamit? Tabit nem szedek... Hogy megy ez? Beallitok, hogy na megjottem?? Valaki segĂ­tsen....
2021. ĂĄpr. 5. 13:50
1 2
 11/19 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Ha annyira akarsz, attol még vihetsz neki "låtogatoba" egy uveget, hogy ne ures kézzel menj. Nem kell attol még meginni, de még se ures kézzel mész.

De ha dugni mész noként a pasihoz, akkor nem kell az uveg. Elvégre magad viszed ajåndékba neki :D

2021. ĂĄpr. 5. 14:08
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/19 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Gumit, biztos ami biztos én vinnék.
2021. ĂĄpr. 5. 14:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/19 anonim ***** vĂĄlasza:
33%
Valamelyik barátnƑdet.
2021. ĂĄpr. 5. 14:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/19 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Gumit viszek mindenféleképpen.
2021. ĂĄpr. 5. 14:20
 15/19 anonim ***** vĂĄlasza:

Magadat, tisztĂĄn, illatosan, az Ă©telrƑl-italrĂłl miazmĂĄsrĂłl a pasinak illik gondoskodnia aki meghĂ­vott magĂĄhoz. TartalĂ©k gumi meg a XXI. szĂĄzadban gondolom amĂșgy is van felnƑtt nƑkĂ©nt a tasidban, meg intim törlƑkendƑ is.

Ami mĂ©g megfontolandĂł, papucs, tusfĂŒrdƑ, intim mosakodĂł hogy utĂĄna le tudj tusolni Ă©s ne valami fantörpikus ffi illatĂșval kelljen.

2021. ĂĄpr. 5. 14:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/19 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Szerintem kisebb tisztĂĄlkodĂĄsi cuccot.

Ovszer sikositĂł ha ugy Ă©rzed akkor akkĂĄr vĂĄltĂĄs bugyit de sokk mindent nem kell ilyenkor

2021. ĂĄpr. 5. 14:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 17/19 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Egy férfi tusfurdotol se lesz mondjuk semmi baja :D Valoszinu h legalåbb 3 tusfurdoje van neki, és kivålasztod amelyiket akarod.
2021. ĂĄpr. 5. 14:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/19 anonim ***** vĂĄlasza:
76%
FelmĂ©sz hozzĂĄ megdug. Mit kell ezt tĂșl ragozni, te belemĂ©sz mi meg hiĂĄba mondunk vĂ©lemĂ©nyt. Ilyen egyszerƱ
2021. ĂĄpr. 5. 15:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/19 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
LeĂ­rhatnĂĄd vĂ©gĂŒl milyen is volt a talĂĄlka.
2021. ĂĄpr. 5. 17:36
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!