Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit vigyek magammal? 🤷‍♀️

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek magammal? 🤷‍♀️

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, egy idősebb férfi ismerősöm felhivott magához.(nyilván nem beszélgetni) Ilyenkor mit illik vinni? Vagy kell valamit? Tabit nem szedek... Hogy megy ez? Beallitok, hogy na megjottem?? Valaki segítsen....
ápr. 5. 13:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira akarsz, attol még vihetsz neki "látogatoba" egy uveget, hogy ne ures kézzel menj. Nem kell attol még meginni, de még se ures kézzel mész.

De ha dugni mész noként a pasihoz, akkor nem kell az uveg. Elvégre magad viszed ajándékba neki :D

ápr. 5. 14:08
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Gumit, biztos ami biztos én vinnék.
ápr. 5. 14:15
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Valamelyik barátnődet.
ápr. 5. 14:18
 14/19 A kérdező kommentje:
Gumit viszek mindenféleképpen.
ápr. 5. 14:20
 15/19 anonim ***** válasza:

Magadat, tisztán, illatosan, az ételről-italról miazmásról a pasinak illik gondoskodnia aki meghívott magához. Tartalék gumi meg a XXI. században gondolom amúgy is van felnőtt nőként a tasidban, meg intim törlőkendő is.

Ami még megfontolandó, papucs, tusfürdő, intim mosakodó hogy utána le tudj tusolni és ne valami fantörpikus ffi illatúval kelljen.

ápr. 5. 14:24
 16/19 anonim válasza:
100%

Szerintem kisebb tisztálkodási cuccot.

Ovszer sikositó ha ugy érzed akkor akkár váltás bugyit de sokk mindent nem kell ilyenkor

ápr. 5. 14:24
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi tusfurdotol se lesz mondjuk semmi baja :D Valoszinu h legalább 3 tusfurdoje van neki, és kiválasztod amelyiket akarod.
ápr. 5. 14:27
Panarom Bebi és baba masszázsolajok
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
Felmész hozzá megdug. Mit kell ezt túl ragozni, te belemész mi meg hiába mondunk véleményt. Ilyen egyszerű
ápr. 5. 15:19
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatnád végül milyen is volt a találka.
ápr. 5. 17:36
1 2
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!