Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet jól szexelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól szexelni egy kövér nővel?

Figyelt kérdés
Nem a kövérsége a baj, de már azzal kipréseli belőlem a szuszt, ahogy rajtam fekszik. Rosszindulat nélkül mondom, hogy alig kapok levegőt alatta. Másrészt hatalmas a feneke. Nem tudom, milyen pózban lehetne könnyen betenni neki.
2021. ápr. 5. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyel felul...N
2021. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, akkor ne lovagloban csináljátok, hanem misszionáriusban vagy kutyában. Esetleg finoman meg is mondhatod neki, hogy ha lovagol, akkor tartsa kicsit jobban magát a lábával. En a nem kovér exemnek is megmondtam anno, hogy kicsit tartsa magát jobban a combjával, mert szétnyomja a hasam lovagloban. Ha értelmes a no, felfogja.
2021. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy, a kövér nőknek nem való a szex. Még a végén elviszi a szívroham.
2021. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nálunk fel sem merült, hogy ő legyen felül, mikor ilyen lánnyal csináltam.
2021. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
1x lefekudtem kover lannyal, hogy tudjam milyen. Feltem nem all majd fel rá, de ezzel nem volt gond. A szex kozepes volt, pedig o nagyon lelkes volt/igyekezett, es belsore is szimpi volt (ezert mentem bele). Viszont a szex utani bujas es kedveskedeshez nagyon nem volt gyomrom, ott ereztem hogy elszallt az alap evolucios oszton, es amugy nagyon taszit a teste. Szoval szex oke (misszi, stb) es nem csodalom hogy akinek meg vonzo is a telt alkat, az nagyon elvezi.:)
2021. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5*, hasonlóan jártam, csak én nem tudtam megdugni mert nem állt fel.

A sztori röviden annyi, hogy személyiségre nagyon tetszett, közel álltunk egymáshoz, de számomra nem vonzó a kövérség.

Szexre került a sor szopással felizgatott, de behatolás már gondot okozott és utána pár percen belül lelohadtam mert egyszerüen nem kívántam.

(ha előtte 2 hétig nem verem ki akkor se kívántam volna jobban, csak már szopás közben elmegyek).

2021. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Több kövér nővel voltam már együtt,a legnagyobb 192 kg volt.

Ahhoz,hogy igazán jót szexelj velük szeretni kell a testüket. Ha egy nő nem vonz,nem izgat,akkor nem tudok vele jót szeretkezni.Magamat el sem tudom képzelni egy 40 kilós,csontos nővel...

A legkövérebb nővel is szinte mindent lehet. A majdnem 200 kg-os kedvesem rámült,nagyon jó volt.Persze segítenem kellett neki,de összejött.Misszionárius pózban is jó volt,csak a hasa volt útban,fel kellett markolnia. A lényeg,hogy imádd a testét!

2021. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik akkor sehogy

De amúgy is nehèz mert jó kondi kell egy 80-100-120kg testet mozgatni , vagy tartani. És azért làtványra is lehet problèma, vagy egyszerűen csak hogy a zsirtól hozzá férj. Tapasztalat mert csak duci kövér nővel voltam

2021. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!