Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt Lányok, Nők, Hölgyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt Lányok, Nők, Hölgyek?

Figyelt kérdés

Kedves teltebb alakkal, idomokkal rendelkező Hölgyek! Kíváncsi lennék néhány dologra. Érdekelne, hogy mekkora szexuális étvágyatok van, továbbá mi az amit a legjobban szerettek megélni a szexben. Nagyon érdekel engem ez a téma. Továbbá szeretném még kérdezni, hogy nektek milyen típusú férfiak tetszenek?

Kedves teltebb Hölgyek! Vonzónak talállak titeket, akár az utcán akár interneten látok egy csinos Hölgyet, a hormonok egyből munkálkodnak. Remélem, hogy válaszoltok, ha lehet kort is írjatok, továbbá válaszolhattok privátban is.



2021. ápr. 5. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
csak ne fulladj bele a saját nyáladba kisfiam
2021. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

...ha lehet küldjetek képet továbbá szopjatok is le

:DD egyéb kérés?

2021. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Angol tudósok szerint pont olyan a libidójuk, meg pont ugyanazt szeretik az ágyban mint a nem teltek. Azt is mondták, hogy a hasonló nyálaskodó szövegek semmilyen alkatú nőnek NEM jönnek be és nem fognak privit rádírni "juj de jó hogy a ducikat szereted had ajánljam már fel magam, olyan jó hogy szánalmat éreznek irántam és hangoztatják hogy kövér vagyok".
2021. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Szia.

.

Telt vagyok.

48 eves ,100 kg.

Voltam 60 kg is. Libidóm akkor is magasabban szárnyallt ,a súlyom gyarapodott a libidómra hatással nem volt.Nem csökkent a vágyam.

Mit hogy szeretünk ?

En csak a saját nevemben tudnék nyilatkozni ;)

De azt nem kívánom itt megosztani :)

Az rám és a partneremre tartozik :)

2021. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én libidóm az egekben.

Orál, anál is izgat.Meg úgy minden ami szex. 86 kg vagyok.

38 n.

2021. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

165/118 vagyok

Tavaly felhuztam majd 20 kgt az amúgy sem kevés sulyomra de a szexualis etvagyam maradt

2021. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

171/85kg vagyok.

Brutális a libidóm.

Azt szeretem megélni a szexben, hogy önazonos lehetek. Semmi gátlás, a másik imádja a testem, szexi, gyönyörű nőnek érzem magam közben is.

2021. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni.
2021. ápr. 18. 13:07
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

167/95...

A libidóm egyre csökken, főleg mert tudom, hogy nem vagyok vonzó a párom/akárki számára, és felesleges arra kényszeríteni a párom, hogy lefeküdjön velem, holott titokban valószínűleg undorodik a testemtől.

Nem nagyon szeretem a szexet, bár maszturbálni szeretek.

Az mindegy, hogy milyen férfiak jönnek be, örülhetek, ha egyáltalán van, aki esélyt ad és nem hajt el egyből.

21 éves vagyok amúgy.

2021. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!