Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Aki kipróbálta egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki kipróbálta egyszerre 2 férfival milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az elejétől a végéig rossz volt.

Nem figyeltek rám ahogy én gondoltam, megalázva éreztem magam, nagy feladat 2 pasit kielégíteni. Egyszer kalandnak elment de soha többet!

2021. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is rémes élmény volt.


Elején jónak indult, de utána már csak a saját élvezetük volt az első. Nagyon nehéz volt folyamatosan orálozni... Soha többet!

2021. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Sajnállak titeket! Én 43 évesen próbáltam először, de nekem nagyon jó élmény volt. A férjem és a barátja volt a két férfi. Mindkettőben megbíztam, és ők finoman, érzékien, önzetlenül bántak velem. Királynőnek éreztem magam, akinek minden kívánságát lesik és teljesítik!
2021. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

#2 válaszoló. Szerintem rossz partnereket választottál. 2f 1l felállásban a lánynak kell lesni minden szavát, őt kell kényeztetni nem pedig fordítva. Az a két fiú csak "dugni" akart egy jót,nem pedig Téged kényeztetni. Hidd el jó lehet az,csak megfelelő partnereket válassz hozzá.

35F

2021. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!