Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns lányok, lehettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lányok, lehettek cuki karakterűek?

Figyelt kérdés
Domináns lányok, van köztetek olyan, aki az életben cuki karakterű, bújós, mosolygós, nőies, "csicsergő", ugyanakkor az ágyban van benne domináns hajlam?

2021. ápr. 6. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nincsen, a letöbb domináns nő defektes a normál életben.
2021. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nincsen. Általában ezek a nők nem cukik lágy karakterűk.
2021. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én pasi vagyok. És pont egy ilyen lánnyal beszélgetek:) Írtó cuki, mégis élvezi ha alázhat. És megfog dugni
2021. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én switch vagyok, nagyon szeretek sub lenni, általában az is vagyok, de néha nagyon jól esik dominálni is. És hát nálam bújósabb ember szerintem nem igazán van :D
2021. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó: Te vagy álmaim asszonya XD


De tényleg:) Bújós switch:) Hát ha ilyen párom lesz valaha, akkor elmegyek világkörüli zarándok útra hálából zsinórban 5ször XDXD

Remélem meg becsül a párod:)

2021. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
XD köszi, ez nagyon jól esik 🥰
2021. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Twastar ***** válasza:
100%

Régen ezt a típust nevezték vadmacskának. ❤️

Bár több lenne belőletek!

2021. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Biszex pasiként kedvelem az alárendelt szerepet is. Nejem szintén biszex, ő viszont a játékos szexnél csak a domináns szerepet bírja, nem tudná elképzelni magát alárendeltként. Így ki vannak osztva a lapok. A h étköznapokban is eléggé határozott nő, de nem dominál, kedves mindenkivel. Habár nem egy csicsergő, cuki típus, inkább átlagos, kissé sportos, barátságos. Voltunk hármasban, négyesben. Akkor is szeret dominálni, ha a többieknek is van rá igénye. Szexben kellően nyitott és perverz. (kikötözés, elfenekelés, gyertyaviasz, kényszernyalatás, cuckold, stb.)

Tehát, nappal angyal éjjel boszorkány! ;-)


(Nem keresünk partnert! Nem reagálunk ilyen célú privátra!)

2021. nov. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne rettegj, bottal sem fogunk piszkálni.
2021. nov. 10. 08:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet! A Tanárnő ilyen. Aranyos, mosolygós, kedves. Onnantól lesz szigorú és határozott, amikor kéri, hogy vetkőzzek pucérra, de akkor se bunkó módon. Tény, hogy a pálcával se kímél, de utána megint aranyos és kedves. (annyira már nem lány, 50+)
2022. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!