Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is ezzel úgy hogy izgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezzel úgy hogy izgatja ha megnézik a párját feleségét az utcán?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
en meg csupasz kepeket is mutogatok a csajomrol, mindenkinek jol esik ha masoknak is tetszik a parja
2021. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2021. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen persze
2021. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar , ha megnézik a páromat , sőt még inkább valahol büszkeséggel tölt el , hogy másoknak is tetszik rajtam kívül .

Szoktam is ajánlani páromnak , hogy minél feszesebb rövid nacit viseljen és legyen jó nagy kivágású , hogy sokat sejtető legyen , vagy viseljen extra mini szoknyát , pl: fehér , kissé átlátszót ( az a kedvencem ) hozzá magas sarkúval és fölül haspólóval .

Hm , de sajnos ritkán tesz a kedvembe ezen a téren , kissé szégyenlős , pedig nagyon büszke lennék rá , hogy sokan megfordulnának utána !

2021. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen mutogassa a luxus autóját vagy óráját. Emberi lényekről beszélünk...
2021. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!